Ana Sayfa Akıllı Telefon OnePlus, Yeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor!

OnePlus, Yeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor!

Müşteri memnuniyetini her zaman odak noktası olarak kullanan OnePlus şimdi de Şarj İstasyonları için bir özellik geliştirmeyi amaçlıyor!

-

OnePlus, akıllı telefonları için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Şirket, kullanıcıların halka açık şarj istasyonlarını bulmasına izin verecek ve dışarıda hızlı bir pil şarjı sağlayacak yeni bir yazılım işlevi eklemek için çalışıyor.

Yeni işlev, XDAD geliştiricilerinin kıdemli bir üyesi tarafından keşfedildi. OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro için Android 11 Beta 1 içindeki Ayarlar uygulamasında yeni bir işlev dizisi ortaya çıktı. Bu dizelere ilişkin açıklama şirketin, kullanıcıların hareket halindeyken telefonlarının hızlı bir şekilde şarj almasına yardımcı olmak için bir genel Şarj İstasyonları ağı oluşturmaya çalıştığını göstermekte.

Bu şarj istasyonları, konumlarını yakın çevredeki OnePlus akıllı telefon kullanıcılarına yayınlamalarına izin verecek BLE işaretleriyle donatılacak ve ayarlar uygulamasında da keşfedilmesini öneren grafik varlıklarla hızlı şarj oranlarını destekleyecek.

Şirketin bu yeni Şarj İstasyonu ağını ne zaman açıklayacağı henüz bilinmemesine rağmen,Bir Twitter kullanıcısı, Bengaluru Havaalanı, Hindistan’da bulunan yeni Şarj İstasyonlarının bir görüntüsünü paylaştı. Resme bakıldığında, Warp Charge tanımlamasının yapıldığı OnePlus marka logosu görülebilir. Şarj istasyonu ayrıca standart bir evrensel şarj fişi ile birlikte iki USB bağlantı noktasına sahip. Detaylar için şirketten gelecek yeni haberleri beklemekte fayda var.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.