Android ve iOS işletim sistemlerinde en çok kullanılan web tarayıcılarından olan Opera iOS 8 işletim sistemi için baştan aşağı yenileniyor.

Turbo özelliğiyle kullanıcıların beğenisini kazana tarayıcı hakkında bugün yeni bilgiler geldi, gelen bilgilere göre tarayıcı kullanıcılar tarafından eski bulunmaya başladı ve kullanıcılar tarafından terkedilmeye mahkum bırakıldı.

Son gelen bilgilerde ise opera tarayıcının iOS 8 versiyonu ile beraber çok hızlanacağı, bu hızlanmanın yanı sıra Apple tarafından geliştirilmiş olan Safari tarayıcısının yerini alacağı iddia ediliyor.

Tasarım anlamında’da oldukça fazla geliştirilmeye başlanan tarayıcı genel bir mobil tarayıcının yanı sıra normal bir tarayıcının üstünde özellikler sunacak.

Henüz şuan için iOS 8 işletim sistemi kullanıcılar için yayınlanmamış olsa da işletim sisteminin yeni sürümü yayınlandığında opera tarayıcının bir kaç gün sonra güncellenmesi bekleniyor.

MagCable, Mıknatıslı Şarj Kablosu

Yani kullanıcılar iOS 8 işletim sistemi yayınlandıktan sonra yeni opera tarayıcılarına kısa bir süre sonra kavuşacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here