oppo-n3+

Dönen kamera, yüksek performans!

Oppo tarafından geliştirilen ve bir süredir internet ortamında hızlı bir şekilde dedikodu olarak yayınlanan yeni nesil akıllı telefon Oppo N3, resmi olarak duyuruldu ve onaylandı. 5.5 inç FULL HD, yani 1080p görüntü kalitesine sahip ekranı bulunan yeni akıllı telefonda 2.5 Ghz gücünde Snapdragon 801AC işlemci yer alıyor. 2 GB RAM 32 GB ROM (dahili hafıza) bulunan akıllı telefonda 16 MP tek kamera 206 derece dönüş yapabiliyor.

Kameranın dönüş özelliği ile hem arka hem ön kamera olarak kullanmak mümkün kılınmış, bu sayede genel olarak ön kameralardaki düşük çözünürlük problemi ortadan kalkmış. Oppo N3 kamerası ile harika selfie çekimler sunabiliyor diyebiliriz.

Oppo N3’de dikkat çeken en önemli özellik kamerasıydı diyebiliriz, en merak uyandıran kısmı kamera olduğu için biraz daha kameradan bahsedelim. N3 olarak kodlandırılan cihaz 13 MP kamerası ile 4K çekim yapabiliyor, bunun yanı sıra 1080p veya 720p çözünürlükte video kayıt imkanı da sağlanmış.

Oppo N3’ün bir diğer güzel özelliği de hızlı şarj teknolojisi diyebiliriz, VOOC olarak adlandırılan hızlı şarj teknolojisi sayesinde cihaz 30 dakikada %75 oranında şarj olabiliyor, bu da zamandan tasarruf sağlıyor. Batarya kapasitesinin 3.000 mAh olduğunu da belirtelim. Cihaz yıl sonuna kadar 20 farklı ülkede satışa sunulmak için planlanmış, Oppo N3 için belirlenen satış fiyatı 649 dolar, gelişmeler için takipte kalınız.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here