Ana Sayfa Akıllı Telefon Oppo F17 Pro'nun Tasarımı Ortaya Çıktı!

Oppo F17 Pro’nun Tasarımı Ortaya Çıktı!

Oppo'nun yeni akıllı telefon serisinden Oppo F17 Pro'nun tasarım detayları ortaya çıktı!

-

Dün Oppo, F17 Pro‘yu yakında piyasaya süreceğini duyurdu. Şirket, 7.64 milimetre kalınlığında ve 164 gram ağırlığında olduğu için onu “2020’nin en şık telefonu” olarak tanıtıyor.

Oppo henüz F17 Pro’nun tüm teknik özelliklerini açıklamadı, ancak bugün sadece F17’nin varlığını doğrulamakla kalmayıp aynı zamanda F17 serisinin tasarımını da ortaya koyan kısa bir klip paylaştı.

Video, Oppo F17 serisinin iki kamera için sol üst köşede hap şeklinde bir delik bulunan bir ekrana sahip olacağını ortaya koyuyor. Ve tahmin ettiğimiz gibi, arka sağ tarafta LED flaş ile kare şeklinde düzenlenmiş dört kameraya ev sahipliği yapıyor.

Klip ayrıca F17 serisinin altı renkte satışa sunulacağını doğruluyor, ancak hangisinin standart F17 ve hangisinin Pro sürümü olduğu konusunda hiçbir ipucu vermiyor. Ancak, videonun başlığı ve açıklaması yalnızca F17 Pro’dan bahsediyor, bu yüzden büyük olasılıkla bu baktığımız serinin Pro sürümü diyebiliriz.

Daha yakından incelendiğinde ise, USB bağlantı noktasının sol tarafında altta bulunan, 3,5 milimetre kulaklık jakını da görebilirsiniz. Ayrıca, telefonun arkasında veya sağ çerçevede yer alan güç tuşunda parmak izi okuyucu görmüyoruz. Bu da sensörün muhtemelen Oppo F15 gibi ekranın altına yerleştirildiği anlamına geliyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...