Oppo Find X

Akıllı telefon dünyasının yeni üyelerinden biri olsa da hızlı bir yükseliş yakalamayı başaran Oppo, amiral gemisi modellere dahil olacak telefonlar üzerinde çalışıyor. Daha önce birçok kez gündeme getirdiğimiz Oppo Find X akıllı telefonları da bunlardan biri olarak karşımıza çıkacak. Özellikle tasarımı ile dikkat çekecek olan yeni Oppo Find X akıllı telefonları için bu kez ise yeni detaylar ortaya çıktı ve telefonlar ilk defa resmiyet kazanmış oldu.

Yeni akıllı telefon modeline ait olduğu belirtilen yeni bir poster afiş görseli yayınlandı. Afiş görselleriyle beraber Oppo Find X akıllı telefonlarının özellikleri de doğrulanmış oldu.

Oppo Find X Neler Sunacak?

Amiral gemisi modellerine dahil edilecek olan yeni akıllı telefonların sistem özellikleri kısmında da önemli detaylar ortaya çıkmış durumda. Buna göre yeni seri akıllı telefonların içerisinde beklendiği gibi Snapdragon 845 modelleri bulunacak. Bir nevi yeni afiş görselleriyle beraber işlemci serisi doğrulanmış oldu.

Oppo Find X

Yeni işlemcilerle beraber gelecek akıllı telefonun RAM bellek kısmında ise 8 GB RAM bellek tercihi yaptığını görmek mümkün olacak. Bu değerlere depolama alanı da eşlik edecek ve depolama alanı da üst düzey olacak. 256 GB depolama alanıyla beraber geleceği söylenen Oppo Find X, çift arka kamera sunacak. Toplamda 36 MP değerinde çift arka kamera kullanacak olan telefonun, 20 MP + 16 MP değerinde çift kamera sunduğunu göreceğiz.

Kameraların 5x optik zomm özelliği, derinlik algısı artısı ve 4K çözünürlük desteği bulunması bekleniyor. Yine ön kısımda da 25 MP değerinde ana bir kamera göreceğimizi de ekleyelim. 6.4 inçlik ekran panelini doğrulayan yeni afiş görsellerinde 3645 mAh değerinde de batarya bulunacak. Tüm bu detaylarla beraber yeni amiral gemisi şu an için doğrulanmış gibi gözüküyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here