Ana Sayfa Akıllı Telefon Oppo Reno 10x Zoom Türkiye Fiyatı

Oppo Reno 10x Zoom Türkiye Fiyatı

Oppo Reno 10x Zoom Türkiye fiyatları nasıl? Yeni akıllı telefonların satışı ne zaman başlayacak? İşte detaylar.

-

Apple, Samsung, Huawei derken akıllı telefon dünyasının sürekli bir yarışa sahne olduğunu görüyoruz. Fakat bu yarışta sürekli olarak yeni markalar da boy göstermeye başladı. Son dönemin gözde markalarından birisi de Oppo. Çinli akıllı telefon üreticisi özellikle Oppo Reno 10x Zoom modeliyle adını sıkça duyurmaya başladı.

Açılır kapanır kamera sistemi, bunun yanında amiral gemisi özellikleriyle fark yaratmayı başaran Reno 10x Zoom akıllı telefonlarının, merakla beklenen detayları da geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Yeni amiral gemisi için şimdi ise Türkiye fiyatı açıklaması geldi.

Oppo Reno 10x Zoom Türkiye Fiyatı Nasıl?

Amiral gemisi akıllı telefonlarından biri olması nedeniyle merakla beklenen Oppo Reno 10x Zoom akıllı telefonları, özellikler kamera kısmında fark yaratan modellerden biri olmuştu. Ülkemizde de resmi olarak satışı yapılacağı açıklanan modelin şimdi ise fiyatları açıklandı.

Yeni akıllı telefonlar için açıklanan fiyatlar ise oldukça tatmin edici gibi gözüküyor. Öyle ki telefonun 7.999 TL ile satışa çıktığını gördük. İçerisinde yer alan sistem ve kameralar düşünüldüğü zaman Oppo Reno 10x Zoom için belirlenen bu rakamın oldukça ideal bir rakam olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Oppo Reno 10x Zoom

Snapdragon 855 işlemcileri ve 8 GB RAM bellek miktarıyla beraber üstün bir performans sunan Reno 10x Zoom akıllı telefonlarının, kamera kısmında da fark yaratan modeller olduğunu görüyoruz. 48 MP + 13 MP + 8 MP değerinde 3 arka kamera, çift OIS desteği, 10x optik zoom gibi artılarla beraber bu modelin ciddi bir satış rakamını yakalaması bekleniyor.

Telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise sevindirici bir haber verelim. Ülkemizde de Oppo Reno 10x Zoom modeli bugün itibariyle satışa açıldı. Telefonun tüm renk seçenekleriyle beraber geldiğini de ekleyelim. Ülkemiz satışlarında herhangi bir sınırlamaya gidilmedi.