Ana Sayfa Teknoloji Haberleri OPPO Watch Türkiye Fiyatında Büyük İndirim! – Kaçırmayın

OPPO Watch Türkiye Fiyatında Büyük İndirim! – Kaçırmayın

OPPO Watch Türkiye fiyatları değişti. Akıllı saatin fiyatında indirim uygulandı. OPPO Watch indirim oranı ne kadar? Hangi versiyonlar için indirim söz konusu?

0

Türkiye pazarına yeni giriş yapan Oppo, akıllı telefonlarının yanında OPPO Watch modelini Türkiye pazarında satışa çıkarmıştı. Geçen ay resmi olarak başlayan akıllı saat satışları için belirlenen fiyatlarda önemli bir değişiklik yaşandı.

Saat Türkiye pazarına ilk girdiği zaman, Apple Watch modeline benzetilmiş ve bu yönüyle de yüksek satış rakamlarına ulaşacağı düşünülmüştü. Fakat Türkiye fiyatları kur farkının da etkisiyle beraber bir hayli yüksek bulundu.

Neyse ki sevindirici haber e-ticaret devlerinden geldi ve OPPO Watch Türkiye fiyatı ciddi bir oranda indirim aldı. Saatin yeni fiyatı, rakiplerinin çok daha altında.

OPPO Watch Türkiye Fiyatı Nasıl Değişti?

Yeni akıllı saat ilk açıklandığı zaman, hem altı hem de siyah renk seçenekleriyle satışa sunulmuştu. Ayrıca kasa seçimi kısmında iki farklı seçenek vardı. Biri 46 mm biri ise 41 mm olmak üzere iki farklı kasa seçeneği bulunan akıllı saatin fiyatları;

  • 46 mm için 2.299 TL,
  • 41 mm için 1.799 TL,

olarak açıklanmıştı. Başta söylediğimiz gibi bu rakamlar yüksek bulundu. E-ticaret devlerinin yeni fiyat kampanyası sonrasında ise satış fiyatlarının ciddi bir oranda düştüğü açıklandı. Gelen indirimler sonrasında değişen OPPO Watch Türkiye fiyatları ise şöyle;

  • 46 mm için 1.999 TL,
  • 41 mm için 1.599 TL.

Açıklanan bu yeni fiyatların herhangi bir zaman sınırlaması var mı bilemiyoruz ama açıklanan yeni fiyatların hem altın kasa seçeneğinde hem de siyah kasa seçeneğinde geçerli olduğunu biliyoruz. İki kasa seçeneğinde de yeni fiyatlar bunlar olacak.

İlginizi Çekebilir: En iyi ColorOS 11 Özellikleri

Saatler için fiyatları doğrudan Oppo değiştirmediği için kalıcı bir indirim olmayacak gibi duruyor. Fakat şunu tekrar hatırlatalım ki fiyatlar için süre konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor. Yani e-ticaret devinin bu rakamlarla ne kadar daha yoluna devam edeceği tartışılır.

Oppo Türkiye garantisi ve bunun yanında taksitli alışveriş seçenekleri de hala geçerli. Bu konularda bir değişiklik yapılmamış. Eğer siz de OPPO Watch modelini almayı düşünenlerdenseniz, indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İndirim kampanyası hakkında marka tarafından da resmi bir açıklama gelirse ekleyeceğiz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version