Ana SayfaİncelemeOyun Kullanıcıları İçin Muhteşem Keypad!

Oyun Kullanıcıları İçin Muhteşem Keypad!

-

Oyun sektöründe oyun firmaları hergün yeni oyunlarla bizleri eğlendirdiği gibi oyun tutkunları bu durumdan gerçekten memnun. Özellikle öğrenci gruplar yaz tatillerinde kendilerini pc’ye kapatıp oyun oynadıklarını pek çoğumuz biliyoruz. Ancak eskiden olduğu gibi artık oyunlar klavye aracılığı ile oynanaması gerçekten pek zevkli değil. Klavye yerine kollar geliştirildi ve oyunlar artık onun üzerineden oynandı gün geçtikçi oyun tutkunları için geliştirilen teknolojik ürünler pazarda yerini alıyor. Oyun sektöründe kullanıcılarına raflarda en çok ürün sunan firma ise hiç şüphesiz ”Razer” firması yaptığı pekçok teknolojik ürün oyun konsolları ile gönlümüze tahkt kuran Razer firması şimdi ise yeni piyasaya çıkarttığı ve oyun tutkunları tarafından gerçekten beğenilecek olan Tartarus adında bir keypad geliştirdi ve teknoloji mağalarında yer alan Tartarus keypad’ın büyük satışların yaşanacağını düşünüyoruz. Özellikle akılcı bir tutum sergileyen Razer firması yeni geliştirdiği keypad Tartarus‘u yaz ayında piyasaya çıkartarak daha çok satılmasına olanak sağlıyor. Klavyesi ve kolunu içinde barındıran Tartarus keypa’ı sadece oyuncular için üretildiğini biliyoruz.

Razer Firması Alanında Zirvede!

Razer firması ardı arkası kesilmeyen teknolojik ürünlerle oyuncuların gerçekten kalbine taht kurdu ve son çıkarttıkları Tartarus keypad’ı gerçekten muhteşem özelliklere sahip. Tartarus aslında teknik olarak küçük bir klavye diyebiliriz. 15 adet klavye tuşları ve 10 adet çeşitli fonksiyonlara sahip butonları olan Tartarus Razer firmasının yeni göz bebekleri arasında çünkü bu ürüni le satışlarda büyük bir patlama bekleniyor. Üstelik Tartarus keypad’ı led ışıklarla donatılarak gerçekten oyuncular için muhteşem bir keypad halini aldı. Canınız sıkıldığında Tartarus keypad’ınıızın rengini kırmızı yapabilirsiniz ya da yakışmadı diyerek Tartarus‘un rengini mavi yapabilirsiniz. Klavye tuşlarının ve aralarından çıkan led ışıkların rengini tamamen istediğiniz gibi düzenleyerek kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Üstelik led lambaları sayesinde akşam kapalı bir ortamda ışığa ihtiyaç duymadan Tartarus keypad’ınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz

tartarus 1

Tartarus Özellikleri Bitmez

Razer firmasının genelde çıkarttığı konsolların belli oyun alanları mevcut oluyodu yani bu konsol ile fps oyunlarında büyük bir başarı sağlıyabiliriz gibisinden açıklamalar yapabiliyoruduk ancak Tartarus keypad’ı öyle değil çünkü oyunumuz stratejilerden MMO’lardan tutun FPS oyunlarına kadar birçok alanda kullanılabilir ve tam oyuna göre planlanmış bir keypad diyebiliriz. Bu keypad sayesinde klavye ve mouse’Ye ihtiyacınız kalmayacak çünkü büyük klavye ve farenizin görevini tek başına ufacık boyutunda Tartarus yapabilecek hatta daha fazlasıyla.

Tartarus Boyut ve Özellikleri

Tartarus keypad’ının özellikleri aslında bitmez ancak fiziksel olarak bakarsak Tartarus 370 Gram gibi ufak bir ağırlığa sahip yani oyuncuları gerçekten rahatsız etmeyecek bir düzeyde diyebiliriz. Boyut genişlik olarak baktığımızda 54.8x153x186mm boyutlarına sahip olan Tartarus’un boyutlarıda tam oyuncuların istediği düzeyde Tartarus ‘ın satış fiyatı ise şuanda 80 Dolar.  Şuanda teknolojik mağazalardan satılmayan ürünümüz sadece online satış yani ”Razer Store” de satılmakta ve ülkemiz fiyatına göre 250-300 TL arası bir rakama geliyor kargo parasını tabiki bilemiyoruz. Tartus’ keypadı sadece tek ürünlede piyasaya çıkmadı sanki bir windows ürünü piyasaya çıkartır gibi iki ürünle karşımıza çıktı ve diğer ürünü Tartarus Classic buda boyut özellik bakımından aynı diyebiliriz bunun fiyatı ise 68 Dolar fiyatına sahip.

tartarus

Razer Firmasında Aynı Anda 4-5 Ürün Mü? … Oyuncular’an Çığlıklar

Razer firması nasıl bir atak yaptı bilmiyoruz ancak oyuncular için teknolojik ürün çıkartan diğer firmaları heride bıraktığı gibi çok kısa bir süre sonra teknolojik mağazalarda raflarda sadece Razer ürünlerini göreceğe benziyoruz Tartarus’un yanında Mamba adında bir mouse ve birde mousepad çıkarttılar.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here