Ana Sayfa Akıllı Telefon Oyun Telefonu - Xiaomi Black Shark 3'ün Ekran Özellikleri Sızdırıldı!

Oyun Telefonu – Xiaomi Black Shark 3’ün Ekran Özellikleri Sızdırıldı!

-

Oyun için üretilmiş akıllı telefonlar kendi içinde yeni bir kategori haline geldi ve birçok üretici kendi oyun akıllı telefonlarını duyurdu, hatta bazıları şimdi ikinci nesil ve üçüncü nesil cihazları piyasaya sürüyor.

Bunlardan biri, zaten birkaç cihazı piyasaya süren Xiaomi destekli Black Shark idi. Dev şirket, şimdi Black Shark 3 oyun akıllı telefonunu piyasaya sürüyor. Yeni bir sızıntı Black Shark 3’ün ekran özelliklerini ortaya koyarken, hepimizi heyecanlandırdı.

Sızıntı, Black Shark 3‘ün 2K çözünürlüklü ekranla geleceğini ve 120Hz yenileme hızı sunacağını gösteriyor. Daha önce, telefonun yeni duyurulan Qualcomm Snapdragon 865 yonga seti tarafından destekleneceği söylendi.

Black Shark 3 Özellikleri

Önceki raporlar, telefonun 16GB RAM ile donatılabileceğini gösteriyor. Akıllı telefon, KLE-A0 model numarasıyla radyo iletimi için onaylanmış. Bu da cihazın çift modlu 5G bağlantısını desteklediğini gösteriyor.

Raporlar doğruysa, 16GB RAM ile gelen ilk oyun akıllı telefonu Black Shark 3 olacak. Şimdiye kadar, herhangi bir akıllı telefonun sunduğu en yüksek RAM 12GB ile sınırlıydı.

Bunun dışında, yaklaşan telefon, geçen yıl Temmuz ayında ilan edilen Black Shark 2 Pro’nun kardeşi olacak. 6.39 inç FHD + ekran, Snapdragon 855 Plus yonga seti ve 27 W hızlı şarj desteği ile 4000mAh pil içeriyor. Fakat yeni bir sızıntı, telefonun 4700mhlık daha büyük bir pile sahip olabileceğini söylüyor.

Akıllı telefon hakkında henüz çok şey bilinmemekle birlikte, önümüzdeki haftalarda Black Shark 3 hakkında daha fazla ayrıntıyla karşılaşmayı umuyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sanal Müze Nedir?

Dijital dönüşümün farklı sektör ve alanlara entegre olmasıyla karşımıza çıkan kavramlardan biri olan sanal müze, yollara düşmeden yeni yerler keşfetmeyi mümkün kılıyor.

Bugün Koronavirüse 1.016 Kişi Yakalandı, 1.334 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 11 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.016 kişinin COVID-19 testinin...

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...