Ana SayfaMobil UygulamalarPainter Mobile Android Uygulaması

Painter Mobile Android Uygulaması

-

Fotoğrafçılık kategorisinde paylaşılan uygulamaların ardı arkası kesilmiyor. Son zamanlarda Retrica gibi uygulamalar ile birlikte mobil cihazlarda artan grafik, görüntü düzenleme araçlarının sayısının arttığını görüyoruz. Bu artışta etkin olan yapımlardan birisi de Painter Mobile Android Uygulamasıdır.

Özellikle tablet ile kullandığınızda harika işler çıkarabileceğiniz bir uygulama sizi bekliyor. Ücretsiz olarak Google Play Store’da yer alan Painter Mobile Android Uygulaması’nda 15 layer bulunmakta. Bu layerlar ile çizimlerinize farklılıklar yaratabilirsiniz.

1024 x 1024 ya da 2048 x 2048 şeklinde görüntü kaydederek çiziminizin görüntü kalitesini dahi belirleyebiliyorsunuz. Kurşun kalem, dolma kalem, sulu boya gibi maddeler ile çalışma yapabiliyorsunuz. Örneğin, bugün karakalem yapmak istiyorsunuz, tek yapmanız gereken karakalem seçeneğine tıklayarak çiziminize başlamak olacak.

Fotoğrafçılık sektöründe bilinen 2 parmak rotasyonu sistemi Painter Mobile Android Uygulamasında da yer almaktadır. Çizimlerinizi JPEG formatında kaydedebilirsiniz. Eğer uygulamayı full sürüme getirirseniz, yani belli bir ücret öderseniz PNG veya PSD formatlarında da çıktı alabilirsiniz. Örneğin, PSD formatında çıktı alarak Photoshop programında daha detaylı bir şekilde düzenlemenizi yapabilirsiniz.

Painter Mobile

Birkaç özelliğinin kısıtlandırılmış olmasından dolayı gözümüzde olumsuz etki yaratsa da Painter Mobile Android Uygulaması, çizim yapanların kesinlikle kullanması gereken bir yapım. Hemen aşağıdaki butona tıklayın ve uygulamayı cihazınıza yükleyin.

İyi çizimler dileriz!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here