Ana SayfaOyunPerfect Kick Android Oyunu

Perfect Kick Android Oyunu

-

Futbol ve türevi oyunların son zamanlarda mobil platformlarda ön planda olduğunu söylemek mümkün. Bu oyunlardan biri de Perfect Kick Android Oyunu olmaktadır. Google Play Store üzerinden yayınlanan yapımı kısaca tanıyalım.

Gamegou firması tarafından piyasaya sürülen Perfect Kick Android Oyunu, Spor kategorisinde yer almaktadır. 47 megabaytlık bir boyuta sahip olan yapım şimdiden 10 milyona yakın kullanıcıya ulaşmış durumdadır.

Basit mantıkla, penaltı çekme oyunu olarak nitelendirilebilir. Fakat, bu eksik bir tanım olur. Çünkü, Perfect Kick Android Oyununda sadece penaltı çekmiyor, ayrıca, penaltı kurtarmaya da çalışıyorsunuz.

Online modu sayesinde, arkadaşlarınız ile veya dünyanın herhangi bir yerinden bir oyuncu ile mücadele edebilirsiniz. Sizin sıranız geldiğinde topu ağlara göndermeye çalışacaksınız. Sıra rakibinize geçtiğinde ise kaleye yerleşerek topu tutarak ağlara gitmesini engellemeye çalışacaksınız.

Perfect Kick Android Oyunu
Perfect Kick Android Oyunu

Perfect Kick Android Oyunun en önemli özelliklerinden birisi de farklı giyim tarzlarının bulunmasıdır. Kimi zaman kafanızda bir taç olacak, kimi zaman ise yılbaşında bularak ona göre giyineceksiniz. Onlarca tarzda temanın olduğu bir yapım sizi bekliyor olacak.

Google Play Store linki aşağıda yer alan Perfect Kick Android Oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmuştur. Linke tıkladıktan sonra oyunu cihazınıza yükleyebilir ve keyifli, rekabetli maçlara başlayabilirsiniz.

Bol goller!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here