Çin merkezli üretici olan ZTE, yeni cihazı olan ZTE Blade V7’yi ülkemizde satışa çıkarıyor. Tam bir performans canavarı olan V7 fiyatı ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Türkiye’de daha çok akıllı telefon piyasasında operatörlerin kampanyaları ile tanımış olduğumuz ZTE, operatörlerin kampanyalarından oluşan ilgiyi görünce kendi markasını Türkiye‘ye getirerek satışa sunma kararı aldı. Uzun zamandır ülkemizde orta dereceli telefonların satışını yapan firma, yeni akıllı cihazı olan Blade V7’yi satışa sundu.

1000 TL altında olmasına rağmen gayet başarılı bir telefon olan ZTE Blade V7, şu anlık 949 TL etiket fiyatı ile MediaMarkt mağazalarında satın alınabiliyor. Şunu da belirtelim başlangıç seviyeli cihazı olan ZTE Blade V7 Lite modeli 699 TL ile aynı şekilde MediaMarkt mağazalarında satılıyor.

758ff886913a4be0a5bc7820b9af814a6ca7dc7d

ZTE Blade V7 Özellikleri

ZTE Blade V7’nin teknik özelliklerine baktığımız zaman özellikleri şu şekilde;

  • 5.2 inçlik Full HD ekran
  • 8 Çekirdekli MediaTek MT6753 işlemci
  • 16 GB depolama alanı
  • 2 GB RAM
  • 13 MP arka kamera
  • 5 MP ön kamera

olarak görülüyor. Özellikler bakımından orta dereceli bir telefon olarak alınabilecek ideal bir telefon diyebiliriz. Tasarım olarak köşeleri oval ve kavisli bir yapıya sahip. Son zamanlarda konuşulan 3.5mm kulaklık girişi V7’de bulunuyor. Şarj süresi hakkında pek bir bilgi elimize geçmedi ancak iddialara göre şarjı diğer cihazlara göre 1.5 kat daha fazla uzun gidebiliyor. Fiyatı da göre makul özelliklere sahip bir cihaz olarak adlandırabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here