Abone Ol
Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Galaxy Tab S7 Plus görselleri ve özellikleri paylaşıldı. Çok konuşulacak bir tablete için daha hazırlık yapalım. İşte o tablet.

-

Samsung yakın zamanda çıkartma yapacak. Kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat tanıtacak olan markanın şimdi Galaxy Tab S7 Plus isimli yeni amiral gemisi tablet modelini tanıtacağı ortaya çıktı.

Bu kez tanıtılacak olan tablet Apple ve Huawei markalarını çok zorlayacak. Çünkü bu sefer tanıtılan tablet tam anlamıyla amiral gemisi tabletlerinden biri olacak. Tasarım yenilenecek, tasarım yenilendiği gibi teknik özellikler yenilenecek. Her yönüyle iddialı bir tablet gelecek.

Galaxy Tab S7 Plus Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni tabletin tasarımı baştan aşağı yenileniyor. Sızan görseller bunu anlamamız için yeterli. Apple’ın iPad Pro serilerine yakın bir tasarım kullanılacağını anlamış bulunmaktayız. Önde çerçeveleri küçültülen tuşun olmadığı bir ekran tasarımı, arkada ise metal yüzey üzerinde çift kamera bölüm. Arkada plastik kullanılmaması bile çok önemli bir gelişme.

Metal her zaman için kaliteyi biraz daha arttırıyor ve kasa dayanıklılık derecesini yükseltiyor. Galaxy Tab S7 Plus tasarımdan geçer nokta alacak bunu anlayabiliyoruz. Ya teknik özellikler?

Galaxy Tab S7 Plus Teknk Özellikleri Nasıl Olacak?

Akıllı telefon serisine Note 20 modelleri nasıl bir artık kazandıracak ve nasıl bir yenilik getirecekse, tablet modelleri için de S7 Plus aynı durumu yaşatacak. Bu tablet sınıfı da üst seviye cihazlar arasında yer alacak. Teknik özellikler iPad Pro ile yarışacak seviyede olacak.

Galaxy Tab S7 Plus

Kullanılan işlemci Snapdragon 865 Plus işlemcileri olacak. Birkaç gün evvelinde tanıtılan işlemcinin ne kadar güçlü bir işlemci olduğunu bu tanıtımdan sonra paylaştığımız özelliklerde söylemiştik. Yine o çok güçlü işlemci ile çok yüksek performans bekliyoruz.

İşlemci ile iki RAM seçeneği olacak. Bir RAM 6 GB bir diğer RAM 8 GB. Kişisel görüş bu tablette 12 GB RAM beklenirdi. Tanıtım yapılmadığı için bir şey diyemiyoruz ama belki de 12 GB RAM seçeneği de olacak.

Galaxy Tab S7 Plus

Ekran seçeneği için de 2 imkanımız olacak. İlk seçenek 11 inç standart ekran ikinci ise 12.4 inç, A4 kağıt boyutuna ulaşan tablet. Ekranlarda ekran altı parmak izi özelliği olması bekleniyor. Fakat kesinleşen bir özellik değil. Super AMOLED olacak Galaxy Tab S7 Plus ekranlarının çözünürlük değerini de bilemiyoruz.

Ne kaldı, kameralar. Tabletlerde kameralara çok önem verilmiyor. İkinci plana atılma durumu oluyor ama Samsung biraz daha bonkör davranacak. Arkada 13 MP ana kameranın yanında 5 MP ikinci kamera yer alacak. Önde 8 MP kamera kullanımı devam.

4 hoparlör, 10.090 mAh değerinde bir batarya, 5G desteği, 45 W süper hızlı şarj gibi üst klas özellikleri bulunacak yeni tabletlerin satışa çıkışı ise Ağustos ayında. Sızan bilgiler bunu gösteriyor. Resmi tanıtım tarihi bilgisi yok.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google Pixel 5 5G ve Pixel 4A 5G Göründü

Google, Pixel 4a'yı tanıttı ve bize Pixel 5 5G ve Pixel 4a 5G'yi hakkında bilgi verdi. Pixel 4a duyurusunun...

iPhone 12 Serisi, Tedarik Sorunları Nedeniyle İki Aşamada Dağıtılacak!

Apple'ın tedarik zinciri sorunları ve bu yılki iPhone'ların piyasaya sürülmesini nasıl etkileyebileceğini ilk kez duymuyoruz. Aslında, geçen hafta Apple'ın kendisi, akıllı telefonlarının...

Google Pixel 4a Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Google, daha alınabilir bir fiyatla yeni akıllı telefon tanıtacağını duyurmuş ve aylardır geliştirme aşamasında olduklarını belirtmişti. Bu süreçte Google Pixel 4a için...

Nokia C3 Geekbench’te Göründü

Birkaç gün önce, Geekbench üzerinde bilinmeyen bir Nokia cihazı görüldü, şimdi Nokia C3 olduğunu biliyoruz, çünkü artık elimizde benchmark veritabanında adı onaylayan...

Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram dondurma, güzel bir ayrıcalık. Ayrıcalık demek ilk etapta size farklı gelebilir. Ama işin aslı tam olarak bu. Bunu eskiye dönerek açıklayacağım.