picturesbook
Facebookta silinen resimleri geri getirebilirsiniz

Sosyal medya sitelerini en fazla rağbet edileni olan Facebook, yeni bir program ile karşımıza çıkıyor. Sürekli kendinizi güncelleyen Facebook, sürekli olarak kullanıcılarının tepkisini ölçen uygulamaları mobil aygıtlara göre programlıyor. Bu sayede tüm sorunlara kalıcı çözüm üreterek, profil sahiplerinden tam not almayı başarıyor.

Picturebook ile Silinen Resimlere Kavuşun

Sosyal medya devi Facebook’un son uygulaması bir çok kişinin gözdesi haline gelecek. Eski sevgilinizin sildiği veya yanlışlıkla kaybettiğiniz fotoğraflara yeniden kavuşmanızı sağlayacak olan Picturebook programı, sürekli karşılaştığımız bu soruna çare olacak nitelikleri taşıyor.

Picturebook’un kullanım şeklini anlatmaya başlamak gerekirse, sadece Chrome’dan bu eklentiyi indirebiliyorsunuz. Daha sonra sağ taraftaki Picturebook butonuna tıkladıktan sonra fotolara erişim sağlamanız mümkün hale geliyor. Üstelik bu programı sadece kendi profilinizde değil başkalarının hesaplarında da kullanabilirsiniz. Bu profil sahibinin illa arkadaşınız olmasına da gerek yok. Bu şekilde fotoğraflarınızı elde ederek, daha iyi bir biçimde kullanım depolayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here