Ana SayfaİncelemePijama Partisi Android Oyunu

Pijama Partisi Android Oyunu

-

Eğer küçük yaşlarda bir kız kardeşiniz veya kızınız var ise, telefonunuzun kontrolünü kimi zaman ona vermek zorunda kalabilirsiniz. Ağladığı için veya canı sıkıldığı için onu mutlu etmenin yollarından birisidir, eline telefon vermek. Android cihaza sahip telefonunuzu kızınıza verdiğiniz zaman, eğlenebileceği oyunlar oynamasını istersiniz. Pijama Partisi Android oyunu da bu tarz oyunlar arasında öne çıkan bir yapımdır.

Tabtale firması tarafından piyasaya sürülmüş ve Aile kategorisinde yer alan Pijama Partisi oyunu, şimdiden beş milyona yakın kullanıcı tarafından indirilmiştir. Oyun grafiksel açıdan oynayan kişiyi tatmin edecek özelliklere sahip olmaktadır. Pijama Partisi yapan kızlarımız da oyunun vurgulandığı yaş aralığındaki kişiler ile hemen hemen aynı yaşa sahip. Pijamalarını giyen bu üç kız bir araya geliyor ve keyifli bir zaman geçiriyor. Bizim de amacımız bu keyifli zamanı onlar adına kontrol edebilmek.

Pijama Partisi 2
Pijama Partisi

Oyundaki tüm arkadaşlarınız için krep yapmanız gerekebilir. Pijama Partisi Android oyununda yer alan etiketler ile davetiyeni süsleyebilir, görsel açıdan hoş bir hale getirebilirsiniz. Yastık savaşı için kendinize özel yastık yapabilir, kesebilir veya şekillendirebilirsiniz. Bunun dışında pek çok özellik Pijama Partisi Android oyununda sizi bekliyor. Ücretsiz yapımlar arasında yer alan bu oyunu hemen telefonunuza veya tabletinize indirin ve oynamaya başlayın! İyi oyunlar dileriz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here