Pirate Kings

Son zamanlarda mobil platformlarda yayınlanan online strateji oyunlarının sayısı git gide artıyor. Bunda en büyük etken kuşkusuz Clash of Clans ve buna benzer oyunlar. Sizlere, bu başlığımızda, Pirate Kings ismindeki online strateji oyununu tanıtacağız.

Pirate Kings Android oyunu, ücretsiz strateji oyunlarından birisidir. Klasik kategorisinde yer alsa da marjinallik bakımından pek çok özelliğe sahip olan bu oyunun yapımcısı Jelly Button Games olmaktadır. Facebook ile bağlandıktan sonra arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Pirate Kings, bu sayede dünya çapında milyonlarca insanı bir araya getiriyor.

Korsanlık yapıp adaları yağmalayacağınız Pirate Kings oyununda amacınız arkadaşlarınızın adalarına saldırmak, onları yağmalamak ve altın toplamak. Bu sayede kendinizi de geliştirebilirsiniz. Gemilerinize yeni özellikler getirebilir kendi adanızın savunmasını arttırabilirsiniz. Ayrıca geminizde çalışmak üzere yeni korsanlar alabilirsiniz.

Pirate Kings Android oyununda ayrıca spin sistemi bulunmaktadır. Bu spin sistemi ile şansınıza göre ekstra itemler veya altınlar kazanabilirsiniz.

Pirate Kings 1

Ücretsiz olarak sunulan yapım, eğer isterseniz, ücretli seçenekleri de karşınıza çıkarıyor. Ücretli hizmetler ile arkadaşlarınızın bir adım ilerisinde olmanız ve işleri kolaylaştırmanız mümkün. Fakat, bu bir zorunluluk değil.

Altta yer alan butona tıkladıktan sonra uygulamayı indirebilir ve cihazınızda oynamaya başlayabilirsiniz.

İyi oyunlar!

Pirate Kings Android Oyunu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here