PlayStation 4

Sürekli kan kaybeden ve kan kaybetmeye devam eden Xperia ailesi, Sony’nin son zamanlarda yüzünü pek güldürememektedir. Bu nedenle firma yapılanma çalışmalarına hız katmakta, fakat her hangi bir sonuç gözlemleyememektedir. Xperia cephesinde kan ağlayan Sony teknoloji devi, PlayStation 4 cephesinde sevinç duymaktadır. Firmanın bu denli sevinç duymasının sebebi ise PlayStation 4 konsolun beklenen satış rakamlarını geride bırakmasıdır.

20.2 Milyon Sattı

PlayStation 4
Konu ile ilgili düşünülecek olursa eğer yapılanma çalışmalarından bu yana firmanın 20 milyonluk satış beklentisini geride bırakan konsol satışları 3 Mart itibari ile 20.2 şeklinde belirlenmiş ve firmanın beklentisini geride bırakmıştır. Dolayısıyla Xperia ailesi firmanın yüzünü güldüremezken konsol ailesi firmanın yüzünü güldürmeyi tekrar başarmıştır.

Teknoloji dünyasının gelişmesi ile beraber insanların merakla bekledikleri oyun konsolları aynı zamanda da kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Söz konusu oyun konsolu olan PlayStation 4 daha piyasaya sürüldüğü ilk ayda 1 milyonun üzerinde yaptığı satış ile firmayı epey bir rahatlatmıştı. Sizde oyun zevkinizi doruklarda yaşamak isterseniz PlayStation 4 alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.