Ana Sayfa Teknoloji Haberleri PlayStation 4 Neo Etkinlik Tarihi Belli Oldu!

PlayStation 4 Neo Etkinlik Tarihi Belli Oldu!

-

Sony’nin yeni PlayStation 4’ü PS4 Neo’nun tanıtım tarihi açıklandı. Özel bir etkinlikte yerini alacak PS4 One ürünü hakkında özellikleri birlikte inceleyelim.

Sony’in yeni güncellenmiş konsolu olan Ps4 Neo’nun çıkış tarihi resmen belli oldu. The Vergesitesinin paylaştığı bilgiye göre , 7 Eylül tarihli basın davetiyeleri tüm sahiplerine ulaşmış durumda. Merakla beklenilen cihazın tanıtımı ise New York’ta tanıtılacak. Tanıtıma sahiplik yapacak olan ise “Playstation Theatre” yapacak.

En önemli iddialar ise gerçekleşecek etkinlikte teknik bir sunumu kapsaması yönünde. Gameblog ve Vice sitelerinde yer alan bilgilere baktığımızda, Sony farklı bir donanım testi yaptığı ve bunun için bir geliştirici kiti hazırladığı ve göndermeye kısa süre sonra başlayacağını açıkladı.

6781df8c0b6b18a4147dd6c4202978af2c9f6990

Kullanıcılar gelişmiş PS4 modeli olan Ps4 One’yi beklemekte. Grafik olarak daha gelişmiş olan ve 4K desteği sunan cihaz 2.1 Ghz sekiz çekirdekli Jaguar işlemci 911Mhz hızında çalışan AMD GCN grafik işlemcisi ve 8GB GDDR5 RAM ile geleceği iddia ediliyor. Sony, 7 Eylül’de yapılacak etkinlikte PS4 Neo neleri açıklayacak.

Kullanıcıların merakla beklediği Ps4 One elbette çok sağlam özelliklerle güncellenmiş bir şekilde gelecek. Ancak fiyat konusunda ne gibi bir artış olabilir henüz bilinmiyor. İlerleyen günlerde bir kaç sızıntı daha gelecek ve daha fazla detaya sahip olacağız. Tekrar Gameblog ve Vice sitelerinden bir açıklama beklemekteyiz. Kısa süre sonra tekrar sizlere bilgileri aktaracağız. Ancak PS4 One hakkında birde ciddi bir hız artışı olacağı söyleniliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here