PlayStation 4 2

PlayStation 4 için gelecek olan yeni güncelleme Yukimara 2,50 özellikleri belli oldu. PlayStation 4 kullanıcılarını sevindirecek olan güncelleme ile bir çok yeni özellik gün yüzüne çıkıyor. Bir çok oyuncunun merak içinde beklediği güncellemenin ayrıntılarını sizler için inceledik.

Gelen güncelleme paketi ile oyuncular oynamış oldukları oyunları, tek tuş yardımı ile dondurup tekrar devam ettire bilecek. Açma/Kapama tuşuna atanacak olan bu işlev kullanıcıların çok işine yarayacak gibi gözüküyor. Suspend – Resume olarak adlandırılan bu özelliğin yanı sıra, facebook platformundan PlayStation 4 üzerinden arkadaşlarınızı ekleye bilirsiniz.

PlayStation 4 güncellemesinin diğer özellikleri neler olacak ?

Geliştirilmiş kupa entegrasyonu ile birlikte hem Share Play modunda hem de Remote modlarında 60 FPS özelliği de bulunuyor.  PlayStation 4 üzerinden oynadığınız oyunu aynanda kaydedip, Dailymation üzerinden paylaşma gibi büyük bir yama ile gelecek olan Yukimara 2.50 versiyonun özellikleri bunlarla da sınırlı değil.

PlayStation 4

En önemli ayrıntılarının yanı sıra, kalın metin, farklı yazı karakterleri, büyütülmüş metin özelliği, yüksek kontrast ve akıcı ara yüz, resim zoomlama gibi bir çok özelliği kullanıcılarına sunacak. DualShock 4’ünde nasibini alacağı güncellemenin, oyuncuların kendi profillerini oluşturmasına ve istediği fonksiyonu tuşlara atayıp rahat bir oyun oynamasına imkan sağlayacak. Ülkemize yakın bir zamanda gelecek olan güncellemenin daha detaylı incelemesini geldiği zaman sitemizde bulabileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here