Ana Sayfa Teknoloji Haberleri PlayStation 5 Ön Siparişleri Bugün Başlıyor!

PlayStation 5 Ön Siparişleri Bugün Başlıyor!

PS 5 için ön siparişlere bir türlü erişim sağlanamamıştı. Görünüşe göre Playstation 5 artık bazı perakandeciler kapsamında ön siparişe hazır!

-

Sony ve Microsoft‘un yeni nesil oyun konsollarının ilk lansmanı kaosla sonuçlandı. Bununla birlikte, Sony PlayStation 5 ön siparişlerinin ilk lansmanı, neredeyse her şeyin ters gittiği tam bir felaketti. Bu, birçok alıcıyı hayal kırıklığına uğrattı.

Neyse ki, bugün PS5’i satın almak için ikinci bir şansımız olacak gibi görünüyor. Sony, bu hafta daha fazla ön sipariş verileceğini ve ABD’li perakendeci Game Stop‘un yarın daha fazla stok bulunduracağını doğruladı. Diğer pek çok perakendeci de aynı şeyi onayladı. Bu oldukça sevindirici bir haber oldu.

PS 5 Ön Siparişlerinde Bir Başka Fiyasko Olacak Mı?

Game Stop, Amazon UK ve birkaç perakendeci bugün stokta daha fazla PS5 konsolunun olacağını doğruladı. Bununla birlikte, işletmelerin hiçbiri, stoğun tam olarak ne zaman mevcut olacağı konusunda herhangi bir netlik vermedi. Bu nedenle, PlayStation 5 ön siparişi için ne zaman hazır olmanız gerektiğini söyleyemiyoruz.

Game Stop, ilginç bir şekilde perakende mağazalarında ön siparişlerin de olacağını söylüyor. Bu nedenle, kapılarını açtığı anda fiziksel bir konuma giderseniz bir konsola sahip olma şansınız daha yüksek olabilir. Muhtemelen mağazalarda yalnızca sınırlı bir miktar bulunacak, bu nedenle kalabalığı yenmek için oraya erken gitmeniz gerekebilir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGame Stop

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.