Playstation Steaming Servisi
PlayStation steaming servisi görücüye çıkacak

Oyunlara olan düşkünlüğümüz fazla olmakla beraber, bu doğrultuda söz konusu amaçla piyasaya sürülen ürünler de artış göstererek, sürekli bir gelişim içerisinde yer almaktadır. Teknoloji devi Sony’nin ürettiği PlayStation, bu kulvarda başı çekerek, en fazla kullanıcıya hitap etme özelliğini içerisinde barındırıyor. Sony’den gelen son habere göre, PlayStation oyunu tutkunları, sevindirici bir hal alarak, bekleyiş içerisine girdi.

PlayStation Now ile Her Oyuna Ulaşabilirsiniz

PlayStation oyunlarını da internet üzerinden oynayabilme unsuru ile 13 Ocak tarihinde karşılaşıyoruz. PlayStation Now adıyla kullanıcılarla buluşacak olan bu steaming oyun servisi ile istediğiniz oyunlara sanal ortamdan ulaşabilme imkanına erişeceksiniz. Aynı zamanda PlayStation 3 oyunlarını PlayStation 4’lerde online olarak oynama imkanına kavuşuyoruz.

İnternet üzerinden indirmenize gerek kalmamasını sağlayacak olan bu sistem aracılığı ile, kullanıcılar istediği oyunlara Steaming Now hesabı açarak ulaşabilecekler. Aylık ücrete tabi olarak sadece 19.99 dolara istediğiniz oyuna ulaşma imkanına kavuşabileceğiniz bu sisteme, 3 aylık üyelik aldığınız takdirde 49,99 dolara sahip olabiliyor ve küçük bir indirimden faydalanabiliyorsunuz. İlk olarak Kuzey Amerika’yı kapsayarak, buradaki kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Batman: Arkham City, The Last of Us ve God of War: Ascension gibi oyunları internet üzerinden oynamamızı sağlayacak olan bu steaming oyun servisi, kullanıcıların meraklarını kabartarak, aktif olacağı gün sabırsızlıkla bekleniyor. Böylelikle oyun indirme zahmetinden kurtulacak olan oyun tutkunları, istedikleri oyunu internet üzerinden oynama fırsatına erişmiş olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here