Ana Sayfa Akıllı Telefon POCO X2 Canlı Canlı Görüntülendi!

POCO X2 Canlı Canlı Görüntülendi!

POCO X2'nin canlı görüntüleri sızdırıldı!

0

POCO‘nun yakında yeni telefonlar sunması bekleniyor. Söylentilere göre, çıkacak telefonları POCO F2, POCO F2 Lite ve POCO X2 olarak isimlendirilecek. Telefonlara dair yeni kanıtlar ortaya çıktı ve rapora göre POCO X2 firmanın bu yıl çıkacak olan ilk telefon olabilir.

XDA Developers ile ilgili yeni bir raporda, iddia edilen POCO X2 telefonunun sızdırılmış bir fotoğrafı internette paylaşıldı. Ayrıca,kaynak cihazdan alınan bazı ekran görüntülerini ortaya çıkardı. Yeni sızıntı, geçen ay resmi olarak satışa sunulan Redmi K30 4G‘nin muhtemelen POCO X2 olarak geleceğini gösteriyor.

Sözde POCO X2’nin canlı görüntüsü, çift ön kamerası için ekranda hap şeklinde bir kamera kesimi olduğunu gösteriyor. Cihaz, Redmi K30 4G ile aynı ekran tasarımına sahip. Telefon ayrıca 2.2GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından destekleniyor. Yonga seti, Snapdragon 730G gibi görünüyor.

Yonga seti, 8 GB RAM ile birleştirilmiş. Cihazın yerel depolama alanı 256 GB. Telefon, MIUI 11.0.2 (global sürüm) tabanlı Android 10 işletim sistemine sahip. Sızıntı ayrıca cihazın ‘pheonixin’ kod adına sahip olduğunu da ortaya koyuyor. Aynı kod geçen hafta POCO X2’nin Geekbench’inde de görülmüştü.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version