Ana SayfaMobil UygulamalarPolemon Go APK indir Android

Polemon Go APK indir Android

-

Pokemon Go kısa süre içerisinde milyonlarca insanı bağımlı bir oyuncu haline getirirken, akıllarda bazı sorular cevapsız kaldı. Bizde bu sorulara cevap olması adına büyük bir içerik hazırladık. Bu yazımızı bir yere not edin sonra orda burda şu nasıl oluyordu demeyin…

POKEMON GO iPHONE’A NASIL İNDİRİLİR?

“Pokemon GO, Android için nasıl indirilir ve kurulur” şeklinde soruların yanında ayrıca,

Pokemon GO nasıl oynanır” sorusunun cevabınıda sizlere vereceğiz.

Android kullananlar nasıl indirebilir ve kurabilir?

pokemon go

İlk olarak buraya tıklayarak açılan sitenin sağ üst kısmında mavi indirme butonuna tıklayarak apk dosyamızı indiriyoruz. Hemen ardından cihazımızın AYARLAR kısmına giriyoruz buradan GÜVENLİK kısmına girip BİLİNMEYEN KAYNAKLAR‘a izin ver diyoruz.

Ancak Android sürümünüz en az 4.4 olmalı bunu hatırlatalım. Android sürümünüz 4.4 değil ve daha aşağıdaysa oyun yüklenmiyor. Daha sonra indirilen APK dosyasını çalıştırarak oyunu basit bir şekilde cihazımıza kuruyoruz.
Not:Apk dosyası resmi olarak şirket tarafından verilmediğini diğer kişiler tarafından paylaşıldığını belirtelim.

Pokemon nasıl yakalanır?

pokemon

Hemen konuya devam edelim… Oyunu açıp sağ kısımdaki pokemon simgesine dokununca gizlenmiş pokemon varsa eğer çevrenizde onları görürsünüz. Tam olarak yerini bulabilmek için ise etrafı dolaşmanız yani yürümeniz gerekiyor.

Telefonunuz titrediyse eğer bilinki etrafınızda bir pokemon var. Bu bildirim ile görünen pokemona tıklayarak yakalamaya başlayabiliriz.

Pokemonları yakalayabilmek için alternatifler neler?

pokemon

İlk olarak kameramız açılarak pokemon karşımızda görünen yerdeymiş gibi görünüyor. Daha fazla gerçeklik verilmesi adına böyle bir sistem uygulanmış. Ancak şarjımızında aynı şekilde bitmesine yardımcı oluyor :) Fazla kullanmamak lazım.

Diğer yöntem ise AR Modunu kullanmak. Ekranın üst tarafında bulunan AR butonuna tıkladığımızda pokemonu animasyon ile yakalayabiliyoruz.

Ancak her iki yöntem içinde bir yakalama garantisi söz konusu değil.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here