Pornhubdan kullanıcılara mesaj: sizi anlıyoruz

Anlık sosyal paylaşım platformu olarak hayatımıza giren Twitter o kadar garip yerlere evrildi ki insanı sürekli şaşırtabiliyor. Başlangıcında anlık sosyal paylaşım platformuyken şu an markaların tüketicilerle buluştuğu, insanların olaylara tepkilerini daha net verdiği bir yer olarak yayın yapmaya devam ediyor.

Viralliği oldukça yüksek olan Twitter’da bugünlerde annesine yakalanmamak için bilgisayarını kıran zavallı çocuk Denzel’in hikayesini takip ediyoruz. Denzel attığı tweet ile olayı kısaca özetlemiş. Denzel porno film izlerken annesinin ayak seslerini duyuyor ve bilgisayarını kapatmaya çalışıyor. Bilgisayarı takılınca ise olanlar oluyor ve Denzel o anın paniği ile bilgisayarına bir miktar zarar veriyor. Ve bu olayı twitter hesabından paylaşıyor.

pornhub bilgisayar kırdırıyor
Denzel Micheal Pornhub’dan çıkamayınca bilgisayarını kırdı

 

Binlerce retweet ve favori alan bu paylaşım PornHub yetkililerinin gözlerinden kaçmamış. Pornhub ’ın Başkan Yardımcısı Corey Price, Denzel’e sadakatinden dolayı teşekkür etti. Pek çok kullanıcılarının benzer sorunlar yaşadığını belirten Price sözlerine “Denzel’e üzerinde PornHub çıkartmalarının olduğu bir bilgisayar göndereceklerini” söylerek devam etti. Corey’in açıklaması ve olanlar akla acaba viral reklam mı sorusunu getiriyor olsa da böyle keyifli haberler görmek yine de çok güzel. Denzel’ın annesi Twitter kullanıyor mu bilemiyoruz ama, Denzel evde o bilgisayarı kullanmakta oldukça güçlük çekeceğe benziyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here