porsche-carplay

Porsche’nin yeni modellerinin Apple’ın CarPlay teknolojisiyle piyasaya giriş yapacağı iddia ediliyor. iOS işletim sistemi kullanan ve Porsche almak isteyenler için son derece anlamlı bir uygulama olan CarPlay ile artık eğlenceli dakikalar sizleri bekleyecek.

Porsche’nin yeni çıkaracağı modellerin Apple CarPlay teknolojisiyle piyasaya çıkması bekleniyor. Apple CarPlay teknolojisiyle entegre edileceği ileri sürülen Porsche’nin yeni modelleri hakkında şirketlerden henüz resmi bir açıklama gelmedi. Apple’ın CarPlay web sitesinde yer alan haberde ise; Apple ile Porsche’nin işbirliği içerisinde olduğu duyuruldu. Audi ve Ferrari gibi otomobil üreticilerinin de Apple CarPlay uygulamasını kullanacakları biliniyor. Bu nedenle Porsche’nin de bu sektördeki rakiplerinden geri kalmamak adına böyle bir düşünce içerisinde odluğu belirtiliyor.

Apple-CarPlay

 

Şirket araçlarında kullanılmak üzere de yeni bir sistem hazırlığı içerisinde olan Porsche’nin; kendi eğlence birimini oluşturması bekleniyor. Bu projede; hız sınırı göstergesi, GPS, navigasyon gibi özellikler yer alırken, iyileştirilmiş bir sistem olarak kullanıcıların karşısında olacağı iddia ediliyor. Sektörde geri planda kalmamak adına Porsche’nin en kısa sürede bu uygulamaları hayata geçireceği de gelen haberler arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here