Ana Sayfa Teknoloji Haberleri PS4 İçin Yeni Güncelleme Geldi!

PS4 İçin Yeni Güncelleme Geldi!

-

Sony tarafından geliştirilmiş olan PS4 için bir yeni güncelleme daha geldi. Yeni güncellemenin getirdiği bir çok detay haberimizde.

Sony’nin oyun sektörüne hitap eden konsolu olan PlayStation yıllar boyu en çok kullanılan oyun konsolu olarak yer aldı. konu hakkında gelen açıklamalar ile Sony oyun konsolu için kapsamlı bir geliştirme içerisine girdiği ve bu çalışmaların sürdürüldüğü belirtilirken Sony, oyun konsolu için bir yeni güncellemeyi daha duyurdu.

PlayStation 4 Güncelleniyor!

PlayStation 4 için gelen güncelleme oyun konsolu kullanıcıları için daha fazla deneyim sunuyor. En dikkat çeken yeniliklerden biri ise ara yüzün yenilenmiş olması. Kullanıcılar bu duruma oldukça fazla şaşırdı.

Klasör ve menüler yapılan yenilikler ile birlikte kullanıcılar çok daha pratik bir kullanım düşünürken bunun yanı sıra HDR aktif hale getirildi. Bu haber oldukça oyuncuları sevindirmiş duruyor. HDR üzerinden destek almak mümkün hale geldi ancak unutmayalım ki, bu desteği alabilmek için HDR destekli bir televizyona ihtiyacınız olduğunuzu unutmayalım.

Böylece PlayStation desteğini tam alabilmek için televizyonlarını değiştirecek oyuncu oldukça fazla. Ayrıca gelen güncelleme ile 1080p Twich yayını ve Youtube yayını yapabilecekler.

Bakalım kullanıcılar bu gelen güncellemeyi kurduktan sonra ne gibi yorumlarda bulunacaklar merakla bekliyoruz. Ancak bildiğiniz gibi PS4 için şuan ciddi çalışmalar devam ediyor. Her an bir yeni güncelleme daha gelebilir. Sony son zamanlarda oldukça fazla çalıştığı görülmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here