Ana Sayfa Oyun PUBG Mobile Güncellemesi Karşınızda!

PUBG Mobile Güncellemesi Karşınızda!

-

PUBG ile yatar PUBG ile kalkar olduğumuz şu günlerde PUBG Mobile güncellemesiyle karşınızdayız. En son gelen güncellemeyle birlikte oynanabilirlik yönünde gelişmeler olduğunu görüyoruz. Son güncellemeden sonra PUBG değişik hikayeleri ile daha kompleks bir oyuna dönüştü. Son dönemlerin popülerlikte zirve oyunu PUBG Mobile yeni güncellemesiyle bizlere neler sunuyor?

PubG Mobile Güncelleme Zamanı!

0.12.0 kod adıyla gelen güncelleme ile oyuncular En Karanlık Gece’ye girecek ve zombilerle savaşarak şafağa kadar hayatta kalmaya çalışacaklar. İzleyici modu, Survive Till Dawn oynanış güncellemeleri ve diğer yenilikler ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak App Store ve Google Play’de yer aldı.

Ayrıca bkz: Pubg İsimleri (2019)

Gelelim 0.12.0 Güncellemesinin detaylarına:

 • En Karanlık Gece – Oyuncular tek tek ya da takımlar hâlinde bir gece boyu süren zombilerin istilası ve zehirli gazlara, gündoğumuna kadar dayanmaya çalışacak. Bu yeni modla birlikte her oyuncu için pasif bir yetenek geliyor. Bu yetenekleri anlamak, uzun gecede hayatta kalmak için önem arzediyor. Ayrıca yeni güncellemeyle birlikte gece olduğunda bir yere sığınmanız şart oldu. Aksi taktirde gazın etkilerine maruz kalabilirsiniz.
 • Survive Till Dawn 2 –PUBG MOBILE Resident Evil 2 hayatta kalma modu, dehşet verici hortlaklar ve daha önce görülmemiş balistik silahlarla, öncekinden daha kabus bir oynanış biçimiyle yenilendi
  – Ses bombaları zombileri de etkileyecek
  – Düşmanları dondurmak ve hareket hızlarını düşürmek için Sıvı Nitrojen El Bombaları eklendi. Fakat çokta yavaşlattığını söyleyemeyiz.
  – Zıplayan zombiler ve zombi köpekler eklendi
  – Bazı zombiler artık alçak duvarlara ve tavanlara çıkabilecek
  – RPG-7 ve Jungle Style şarjörleri eklendi
  – Alev makineleri artık daha fazla zarar verecek
  – M134 tutuşu iyileştirildi
  – Oyuncular kazanacakları ‘ek’lerle belirli özelliklere erişecek
  – Zombiler, artık ateşli silahlarla vurulduktan sonra daha yavaş hareket edecek
  – Varsayılan ve Klasik ses paketlerine Survive Till Dawn hızlı sohbet mesajları eklendi
  – Günlük görevler artık Survive Till Dawn içerisinde tamamlanabilecek
 • İzleyici Modu – Oyuncular arkadaşlarının, ekip ya da klan üyelerinin maçlarını canlı olarak izleyebilecekler(Bunu sevdik).
 • Hedef Göstergesi Değişiklikleri – Kırmızı nokta, holografik, 2x dürbün ve 3x dürbünler farklı renklerde olabileceği gibi, kırmızı noktalı hedef göstergesinin de farklı biçimlerini seçebileceksiniz.
 • Alanlara Popülarite eklendi – Oyuncular artık birbirlerine desteklerini beğenerek, 400 sinerji ve üzerine sahip arkadaşlarla ortak olarak gösterebilecekler. Ortaklar, birbirlerinin Alanlarında görülebilecek.
 • Etkinlik modunun yerine EvoGround geldi – Survive Till Dawn artık bu modun altında yer alacak. Gelecekte buraya yeni modlar eklenecek.

PUBG Mobile’a gelen yeni güncellemeyi nasıl buldunuz? Beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz yönleri neler?