Ana Sayfa Oyun PUBG Mobile Yeni Güncellemesi Ortaya Çıktı

PUBG Mobile Yeni Güncellemesi Ortaya Çıktı

PUBG Mobile 0.13.5 beta güncellemesinin yenilikleri ortaya çıktı. PUBG Mobile 0.13.5 beta sürümünden yer alan yenilikler neler olacak? Yeni sürüm için son detaylar.

-

Akıllı telefonlar için yayınlanan PUBG Mobile oyunu, şu sıralar en çok gündeme gelen yapımlar arasında gösteriliyor. Oyunun o kadar yüksek sayıda kullanıcısı var ki yapımın bu kullanıcı sayısıyla beraber en çok indirilenler listesinde yer aldığını görüyoruz.

Oyun için belli aralıklarla gelen güncellemeler ise ilgiyi biraz daha arttırmaya yönelik adımlar olarak gösterilebilir. Son olarak PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesinin beta sürümü yayınlandı ve gelecek olan düzenlemeler ortaya çıktı. Hem grafik düzenlemeleri hem de sistem güncellemeleri getirecek olan yeni sürümün detaylarına geçelim.

PUBG Mobile Neler Sunacak?

50 milyon kişinin üzerinde aktif kullanıcı sayısı bulunan oyunun, 0.13.5 beta sürümüyle beraber ortaya çıkan yenilikler ise fark yaratacak yenilikler. Baktığımız zaman ilk dikkat çeken kısım HDR kalitesinde yüksek kare hızı modu olacak.

Bu şekilde görüntü kalitesinin artması ve HDR kalitesinde kare hızlarının artmasıyla beraber daha hızlı görüntü akışının sunulması sağlanacak. HDR modu değişiklikleri dışında birkaç farklı artı geldiğini de belirtelim.

Mevsimsel olaylarla ilgili geliştirmeleri beraberinde getirecek olan yeni güncellemenin, silahlar için de artı sağlayacağını ekleyelim. Güncelleme sonrasında hafif makineli tüfekler için yeni modellerin oyuna eklendiğini görmek mümkün olacak.

PP-19 isimli yeni bir hafif makineli tüfeğin ekleneceği güncelleme, silahlarda da belli başlı iyileştirmeler sunacak. Ayrıca yeni silahın 53 mermi kapasiteli olacağını ve atış hasarının da 35 olarak belirlendiğini ekleyelim.

PUBG Mobile 0.13.5

Şu an için beta güncellemesi olarak karşımıza çıkan PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesinin genel görüntü kalitesi kısmında da iyileştirmeleri karşımıza çıkacak. Tüm bu değişikliklerle beraber yeni beta güncellemesinin kısa süre sonra tam sürümle de geldiğini görmek mümkün olacak.

Bu değişikliklerin ne kadar etkili olduğu ve güncellemelerin oyuncular tarafından nasıl karşılanacağını da zaman gösterecek. Şimdilik değerlendirmeye baktığımız zaman iddialı yapım için yepyeni bir hava geleceğini söyleyebiliriz.

Özellikle HDR modunun artılarının yüksek olması bekleniyor. HDR modu için yapılacak olan güncellemeler sonrasında değişimi daha yakından görmek mümkün olacak. Benzeri güncellemelerin devam edeceğini belirtelim.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sanal Müze Nedir?

Dijital dönüşümün farklı sektör ve alanlara entegre olmasıyla karşımıza çıkan kavramlardan biri olan sanal müze, yollara düşmeden yeni yerler keşfetmeyi mümkün kılıyor.

Bugün Koronavirüse 1.016 Kişi Yakalandı, 1.334 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 11 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.016 kişinin COVID-19 testinin...

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...