Teknolojik ürünler, önceleri evimizin bir köşesinde yer alırken; şimdilerde taşınabilir veya giyilebilir bir noktaya geldi. Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber insanların aldığı hizmet de aynı oranda gün geçtikçe artış gösteriyor.
Giyilebilir teknolojilerin yaygınlaşmasıyla beraber saatler de birer teknolojik ürün haline gelmiştir. Akıllı telefonlarla eşleştirerek ya da bağımsız olarak kullanabileceğimiz bu aygıtlar sürekli göz önünde ve yanımızda olduklarından dolayı teknolojik ürünlerin artılarını bize hissettiriyor. Ses kaydı, arama yapma ve müzik dinleme gibi özelliklere sahip ürünler olmalarıya ilgileri üzerine çekmeyi başarıyorlar.

Quadro Smart Watch S88

Akıllı saat yarışına bir firma daha eklendi. Bilgisayar firması Quadro; çıkaracağı akıllı saatlerle piyasaya hızlı bir adım atmayı planlıyor. Quadro Smart Watch S88 modeliyle, hem iOs hem de Android modelleriyle uyumlu bir ürün piyasaya sürmeyi amaçlıyorlar. Smart Watch S88 ile akıllı telefonunuzun sahip olduğu özellikleri kullanabileceğiniz gibi çeşitli uygulamaları da kullanma fırsatı bulabiliyorsunuz.
Yaptığınız eşleşmeyle beraber ; aramalar, SMS, Facebook, Twitter, hava durumu ve müzik gibi özellikleri saat üzerinde görebiliyor, bu uygulamalarla saat üzerinde işlem yapma şansını yakalıyorsunuz. Quadro Smart Watch S88’in 1,54 inçlik bir ekranı bulunuyor. Bunun yanı sıra hesap makinesi, adım sayar, radyo ve takvim özellikleri de göze çarpıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here