Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Qualcomm Yeni Ekran İçi Parmak İzi Tarayıcısı Test Etti!

Qualcomm Yeni Ekran İçi Parmak İzi Tarayıcısı Test Etti!

Qualcomm, 20mm x 30mm ultrasonik ekran sensörü test etti işte detaylar...

0

Qualcomm sadece yonga setleri tasarlamakla kalmıyor aynı zamanda parmak izi sensörleri de geliştiriyor. Galaxy S10 serisinde kullanılan ultrasonik ekran içi parmak izi tarayıcısı aslında Qualcomm tarafından geliştirilmişti.

Yeni bir sızıntıda, San-Diego merkezli yarı iletken şirketinin daha geniş bir alana ve daha yüksek kilit açma hızına sahip yeni bir sensörü test ettiği belirtiliyor.

Yeni sensör daha geniş bir tarama alanına sahip ve tanıma hızı da daha yüksek. Weibo yazısı, yeni sensörün gelecek yıl Snapdragon 875 işlemciyle birlikte gelebileceğini söylüyor. Bu, yeni sensörü önce 2021 amiral gemisi telefonlarında görebileceğimiz anlamına geliyor.

Qualcomm ayrıca henüz cihazlarda görünmeyen başka bir sensöre de sahip. Bu sensör, 2. nesil 3D Sonic Max parmak izi sensörü ve aynı anda iki parmak izini tarayabiliyor. Cihazınızın kilidini açmadan önce her iki parmağınızı da ekranda görüntüleyebileceğiniz anlamına geliyor. Sensörün, Ağustos ayında piyasaya sürülecek olan önümüzdeki Galaxy Note20 serisiyle gelmesi bekleniyor .

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version