Ana Sayfa Oyun Rainbow Six Siege Oyunu için Devam Kararı Geldi

Rainbow Six Siege Oyunu için Devam Kararı Geldi

Rainbow Six Siege oyunu devam kararı aldı. Yeni bir yapım gelmesi beklenmiyor. İşte detaylar.

-

E3 fuarı için geri sayım başladı. Çok kısa bir süre sonra fuarın kapılarını açtığını göreceğiz. Fuarın başlamasıyla beraber birçok ünlü oyun tanıtılacak. Yeni oyunların yanında mevcut bazı oyunlar için yeni modlar ve en önemlisi de yeni konsolların tanıtılması bekleniyor. Fuarda ne yapacağı merakla beklenen markalardan birisi de Ubisoft.

Firmanın yeni oyunlarının neler olacağı bir yana, dün itibariyle firmanın sen sevilen oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege için ilginç bir açıklama geldi. Yapılan açıklama Rainbow Six Siege oyununun geleceğini de belirledi demek yanlış olmayacaktır.

Rainbow Six Siege Oyunu Yeni Seriyle Devam Etmeyecek

Ubisoft yetkilileri tarafından gelen bilgilere göre oyunun devam serisi olmayacak. Yani Rainbow Six Siege 2 oyunu düşünülmüyor. Bu durumu mantıklı karşılayabiliriz. Öyle ki oyunun ilk yayınlandığı yıl olan 2015 yılından bu yana sürekli olarak güncellemeler aldığını görüyoruz.

Yeni güncellemeler oyunun bir hayli gelişmesini ve yeni bir yapıya bürünmesini sağladı. Bunun yanında oyunun ana yapısında da güzel güncellemeler yapıldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Ayrıca Bakınız: PUBG Mobile Tüyoları: Pro Oyuncu Olma Rehberi

Merakla beklenen yeni yapımın bu noktada gereksiz olduğu düşünülebilir. Bunun yerine mevcut oyunun geliştirilmeye devam edeceği ve yapının bozulmayacağı söyleniyor. Gelecek güncellemeler konusunda da bilgi verilmedi ancak bir detay daha paylaşıldı. Paylaşılan bu yeni detaya göre oyunun ileriye dönük uyumluluğu da bulunacak.

Rainbow Six Siege

Yani hem yeni konsollar hem de yeni bilgisayarlar için destek verilecek. Yeni oyun konsolları sahipleriyle beraber eski nesil oyun konsolu sahipleri de oyuna erişim gösterebilecek. Bu konuda herhangi bir sınırlama yapılması beklenmiyor.

Sınırlama yapılmadığı gibi oyunun ileriye dönük olarak sunduğu uyumluluk nedeniyle önemli güncellemeler aldığını görmek de mümkün olacak. Eski nesil konsol kullanıcıları ile yeni nesil konsol kullanıcıları arasında oluşan uyumsuzluğun nasıl giderileceği konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Bunun için firma tarafından yapılacak açıklamalar önemli. En azından yol haritası açıklanmış oldu.