Razer Hammerhead BT

Oyuncular için özel aksesuarlar dediğimiz zaman akla ilk gelen firmalardan biri Razer oluyor. Oyuncu serisi Mouse ve klavyeleriyle bu alanda kendisini kabullendirmeyi başaran Razer şimdi ise kulaklık teknolojilerine giriş yapmaya hazırlanıyor. Razer Hammerhead BT modeliyle bu alanda da kendisini gösterecek olan marka oyuncu serisi ürünlerine yeni bir sınıf açmış olacak.

Razer Hammerhead BT

Razer Hammerhead BT Tasarım Detayları

Kulaklığın sahip olduğu teknik özellikler ne kadar kaliteli bir seri sunulduğunu gösteriyor. Bu özelliklere bakmadan önce tasarımdan biraz bahsedelim. Markanın ana renkleri olan yeşil ve siyah renkleriyle gelen Razer Hammerhead BT kulaklıklarının kulak içi kulaklık modeli olması baş kısımlarında mini bir tasarım elde edilmesini sağlamış.

Razer Hammerhead BT

Kulaklık başlarında dairesel kademeli bir tasarım benimseyen seride kulaklık başları yeşil bir kablo ile birbirine bağlanıyor. Orta kısımda boyun bandı olarak gösterilen manyetik bir bölüm bulunan kulaklığın başka herhangi bir kablo bağlantısına ihtiyaç duymaması da tasarım konusunda ekstra artı bir nokta olarak gösterilebilir. Tasarım konusunda son olarak sağ kulaklık kısmında mini bir mikrofon kontrolcüsü olduğunu görüyoruz.

Razer Hammerhead BT Teknik Özellikleri

Oyuncu serisi aksesuarlarıyla bilinse de Razer Hammerhead BT kulaklıkları sadece oyun kulaklığı olarak kullanılacak bir seri değil. Özellikle akıllı telefonlar için Android ve iOS uyumu bulunan kulaklıkların teknik özellikleri konusunda da oldukça başarılı olduğunu belirtmek gerekiyor. Standartların üzerine çık 10 nm dinamik sürücüler barındıran Razer Hammerhead BT kulaklıklarının bu sayede çok daha net ses sunması sağlanıyor.

Razer Hammerhead BT

Hem bass gücünün arttırılması sağlanan kulaklığın 10 nm sürücüleri hem de sesin çok daha yüksek seviyelere çıkabilmesini de sağlıyor. Tamamen kablosuz kullanım sunan kulaklığın 10 metre kablosuz kullanım alanı sunuyor. Tabi ki kulaklığın kablosuz olması batarya kapasitesinin de merak edilmesine neden oluyor.

Razer Hammerhead BT

Sürekli kullanımlarda maksimum olarak 8 saat kullanım süresi bulunan kulaklığın boş durumdan pillerin tamamen dolması için ise 2 saat şarj olması gerekiyor. Hem Android hem de iOS uyumu yer alan kulaklıklarda mikrofon sayesinde çağrı cevaplama, eşleme, güç modlarını değiştirme, müzik değiştirme gibi işlemleri de yapabiliyorsunuz.

Razer Hammerhead BT Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Tüm bu özellikleriyle beraber kablosuz kulaklıklar arasında tercih edilecek ürün serilerinden biri olarak düşünülen kulaklıkların satışa çıkacağı tarih konusunda da belli başlı bilgiler verildi. Mayıs aylarında kullanıcılara sunulması beklenen kulaklıkların fiyatı için belirtilen miktarında 100 dolar olduğunu belirtelim. 100 dolar gibi bir fiyatla satışa çıkması Razer Hammerhead BT kulaklıklarının ön siparişlerinin de açılmaya başladığını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here