Ana Sayfa Akıllı Telefon Razer Phone 2 Teknik Çizimleri İlk Kez Ortaya Çıktı

Razer Phone 2 Teknik Çizimleri İlk Kez Ortaya Çıktı

Oyun telefonu sektörünü ortaya çıkaran Razer'ın yeni oyun telefonu ilk kez görüldü...

-

Razer Phone 2 bu yıl geliyor ve firma tarafından çoktan onaylandı. Ayrıca özelliklerinin bir kısmını açığa çıkaran birkaç sızıntı bile gördük. Bugün ise ilk sızdırılmış çizimlerin telefonu gösterme zamanı geldi.

Hazır mısınız?

İşte Razer Phone 2 karşınızda…

Razer Phone 2 Teknik Çizimleri İlk Kez Ortaya Çıktı

Hayır, geçen senenin Razer Phone görüntülerine bakmıyorsunuz. Ciddi anlamda geçen yılın Razer Phone‘u ile Razer Phone 2‘yi yan yana koysak farkını anlayabilir misiniz?

Hangisinin hangisi olduğunu söyleyebilir misiniz? Bize sorarsanız kimse söyleyemez.

Razer Phone 2 Teknik Çizimleri İlk Kez Ortaya Çıktı

Spoiler Uyarısı: Soldaki Razer Phone ve sağdaki Razer Phone 2

Yani tasarımda büyük değişiklikler bekliyorsanız büyük hayal kırıklığına hazır olun. Bloklu tasarım yaklaşımı en az bir yıl daha bizlerle birlikte kalacak.

Garip bir şekilde daha yeni modeldeki yan çerçeveler önceki modelin ekranındakilerden biraz daha büyük görünüyor. Genellikle yüksek modeller mobil dünyada tam tersi rotaya gider. Her neyse, eğer gerçekten yakından bakarsanız sadece öndeki kamera kurulumunun hizasının çok az değiştiğini fark edebilirsiniz.

Öte yandan Razer Phone 2‘nin Chroma LED efektleri ile geleceği söylentileri nedeniyle çok renkli bir telefon olabilir. İçerisinde 8GB RAM ile eşleştirilen Snapdragon 845 işlemci ve 512 GB’a kadar depolama alanını görmeyi bekliyoruz.

Razer Phone 2 Ne Zaman Çıkacak?

Bu görüntülerdeki ekranın tarihi göz önüne alındığında Razer Phone 2‘nin 10 Ekim’de tanıtılmasının iyi bir tahmin olduğunu da düşünüyoruz.

Kaynakgsmarena
25,760BeğenenlerBeğen
57,851TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here