Ana Sayfa Oyun Realm Royale Taktikler: DUO’da Kazanma

Realm Royale Taktikler: DUO’da Kazanma

-

Realm Royale ile ilgili yazılarımızı paylaşmaya devam ediyor. Royale Royale taktikler serimizde bu kez duo modunda galibiyet almak için gereken bilgileri sizlere aktaracağız.

Oyuna her zaman bir arkadaşınızla dahil olamayacağınız için “Realm Royale Taktikler: SOLO’da Kazanma” yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Realm Royale Duo

Duo dediğimiz olay oyuna iki arkadaşın birlikte dahil olmasıdır. Yalnız oynarken çok daha dikkatli olmak gerekli, her şeyi bir başımıza yapmalı, kendi stratejimizi geliştirmeliyiz. Psikolojik olarak da bir baskı oluşuyor oynarken. Ancak iki kişi oynarken daha rahat oynayabileceğiniz için baskı ortadan kalkacak ve daha rahat oynayabileceksiniz. Çünkü iki kişi olunduğunda hem eşya paylaşımı, hem taktik alışverişi yapabilirsiniz. Biriniz düşman gördüğünde bilgi verebilir, böylelikle her duruma karşı güçlü bir cevap verebilirsiniz. Peki başka ne gibi stratejiler uygulamalısınız? Artık aktaracağımız taktiklere geçebiliriz.

Sürekli iletişim kurmalısınız. Bu olmazsa olmazlar arasındadır. Karşılıklı rapor vererek ve gördüklerinizi anlatarak, sonraki hamlenizi planlayarak hareket etmelisiniz.

Güçlü bir eşya bulduğunuzda, silah ve zırh gibi eşyaları birbirinizi haberdar edin. Kaç tane demir parçası olduğunu bile belirtin. Sürekli bilgi alışverişi yapın, bunu alışkanlık edindiğinizde emin olun çok faydasını göreceksiniz.

Birbirinize uyan sınıflar tercih edin yani birlikte oynarken görevleriniz birbirini tamamlasın. Sizin ve arkadaşınızın yetenekleri uyumlu olursa karşı tarafı ortadan rahatça kaldırabilirsiniz. Örnek olarak arkadaşınız Hunter ise siz Warrior olun. Hunter düşmanları toplasın veya bir konuma çeksin siz de yakından yüksek hasar verin.

Sürekli biriniz gözcülük yapmalı. Arkadaşınız bir yerde kapışırken sizin göreviniz düşmanın aklını karıştırmak ve gözlem yapmak olmalıdır. Fazla uzağa gitmeyin, ani bir durum olduğunda müdahale edebilecek mesafede olun.

Kapışma sırasında yaratıcı olun. Arkadaşınız bir yerde kapışırken siz de beklenmeyen yerden saldırı düzenlemelisiniz. Sağlı sollu bir şekilde hareket edin ve yeteneklerinizi kullanın. Düşmana yapacağınız ani baskınlar düşmanı zor durumda bırakacaktır.

Realm Royale Taktikler: SOLO’da Kazanma

Tavuk formuna girdiyseniz ve arkadaşınız düşmanlarla mücadele halindeyse düşmanın kafasını karıştırmalısınız. Düşmanları oyalayın ve karşı taraftaki tavuk formunda olan rakipleri öldürmeye çalışın.

Demircide birden fazla eşyayı aynı anda oluşturabilirsiniz. Bu işlemi yaparken birbirinizin arkasını kollayın ve etrafı gözlemleyin. Bir tehlike anında gelenlere karşı hızlıca organize olun.

Arkadaşınız ile iniş için güzel bir yer belirleyin. Loot açısından zengin olan yerlere iniş yapın. Eğer kendinize güveniniz varsa çemberin ortasındaki bölgelere inebilirsiniz. Buralar son derece kalabalık ve tehlikeli olacaktır. Kendinize güvenmiyorsanız veya oyuna yeni başladıysanız çember haricinde bir yere inebilir ve rahatça loot yapabilirsiniz.

İkinizden biri nişan alma konusunda daha başarılıdır ve bunun farkındasınızdır. Bu yüzden nişan alma konusunda daha iyi olan kişiye silah önceliği verin. Onun kısa sürede iyi silahlara sahip olması daha iyi olacaktır.

Realm Royale Duo kazanma yolları yazımızı da böylelikle sonlandırıyoruz. Bu konu hakkında sizlere aktarabileceğimiz tavsiyeler bunlardan ibaret. Umarız, işinize yarayacak bilgiler edinmişsinizdir. Realm Royale rehberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.