Ana SayfaAkıllı TelefonRealme 7, Android 11 Açık Beta Sürümüne Dahil Oldu!

Realme 7, Android 11 Açık Beta Sürümüne Dahil Oldu!

Realme'nin amiral gemisi serisi içerisinde yer alan Realme 7 akıllı telefonu, Android 11 açık beta sürecine katıldı. İşte detayları..

-

Çin’li akıllı telefon üreticisi Realme, şu sıralar yeni Realme 8 serisi üzerinde çalışmalarına devam etse de şirket bir önceki modelini güncellemeyi ihmal etmiyor. Bugün ortaya çıkan bilgilere göre Realme 7 serisi yeni Android 11 açık beta sürecine dahil oluyor.

Birçok şirket Android 11 güncellemesini üst seviye modellerine kararlı bir şekilde sunmuştu ancak Realme biraz geriden gelerek yeni güncellemeyi 7 serisi cihazlarında deniyecek. Şuan için Realme 7 kullanıcıları Android 11 tabalı UI 2.0 açık beta sürümüne erişebilir durumda. Cihazınızın ayarlar sekmesinden güncelleme bölümünü sıklıkla kontrol etmenizde fayda var.

RMX2151PU_11.A.83 / RMX2151PU_11.A.87 sürüm numaralarıyla birlikte gelen güncelleme, 5 GB boyutunda bir dahili depolama ihtiyaç duyuyor. Güncelleme ile birlikte cihazın %60 bir batarya iyileştirmesi sağlanıyor. Ayrıca Android 11‘in bazı özellikleri de cihaza sunulmuş durumda.

Bunun dışında yeni Realme UI 2.0 güncellemesi şuan için sadece Realme 7 için beta olarak sunuldu. İlerleyen aylarda bu güncelleme X7 Pro içinde sunulacak. Mayıs ayında ise X7 ve C15‘e gelmesi bekleniyor. Haziran ayında da Realme X, Realme XT, Realme 3 Pro, Realme 5 Pro ve Realme Narzo 20A içinde sunulacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here