Ana SayfaAkıllı TelefonRealme Race Serisi, Çok Yakında Satışa Sunulacak!

Realme Race Serisi, Çok Yakında Satışa Sunulacak!

Realme Race serisi sertifikalara doyamıyor. Yepyeni sertifikalar alan telefonlar, çok yakında satışa sunulacak!

-

Geçen ay bir kaynak, yakında çıkacak olan Realme Race amiral gemisi telefonunun sızdırılan görüntülerini paylaştı. Görüntülerden birinin model numarası RMX2202 olarak belirtiliyordu.

Realme Race de dahil olmak üzere dört yeni telefon Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) veri tabanında ortaya çıktı. EEC listeleri, bu cihazların Avrupa pazarlarına yöneleceğini gösteriyor.

Bu telefonların EEC listelerinde, üç yeni model daha olduğu görülüyor. Liste, telefonlara dair herhangi bir bilgi içermese de serinin dört telefondan oluştuğu düşünülüyor.

https://cepkolik.com/wp-content/uploads/2021/01/realme-1.jpg

Fakat Realme RMX2156 olarak adlandırılan model, daha önce FCC (ABD), TKDN (Endonezya) ve BIS (Hindistan) gibi diğer sertifika platformlarında görülmüştü. Telefonun FCC listesi, 5.000 mAh bataryaya sahip olduğunu ve çift bantlı Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 desteği taşıdığını ortaya çıkardı.

Bu telefon (diğer adıyla Realme Race) Snapdragon 888 işlemci ile birlikte gelecek. Telefonun kullanıcılara 12 GB RAM, 256 GB dahili depolama ve Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 işletim sistemi gibi diğer özellikleri sunması bekleniyor.

Realme Race telefonun arka tasarımını sergileyen görüntü, dörtlü kamera sistemi ve yuvarlak şekilli bir kamera modülüne sahip olacağını ortaya koydu. Telefon, 125W hızlı şarj teknolojisi için destek taşıyabilir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here