Ana SayfaTeknoloji HaberleriRealme Watch 2'nin Tüm Özellikleri Sızdırıldı!

Realme Watch 2’nin Tüm Özellikleri Sızdırıldı!

Realme'nin yeni akıllı saatinin tasarımı ve tüm özellikleri sızdırıldı. Işte saate dair bilmeniz gereken her şey...

-

Geçen hafta, Realme Link uygulamasının kaynak kodunda akıllı saatlerden bahsedildiği anda Realme’nin Watch 2 ve Watch 2 Pro‘yu piyasaya sürmeye hazırlandığını öğrendik. Realme, bu giyilebilir cihazlar hakkında henüz hiçbir şey açıklamamış olsa da, tasarımını ve özelliklerini ortaya çıkaran FCC sertifikası aldı.

Realme Watch 2’nin sağ tarafında güç düğmesi bulunuypr ve birinci nesil Watch gibi 1,4 inç 320×320 piksel çözünürlüklü TFT renkli dokunmatik ekrana sahip. Ancak çıkarılabilir silikon kayışlar artık Realme’nin “Dare To Leap” sloganını barındırıyor.

Önceki modelde olduğu gibi Realme Watch 2’de de kalp atış hızı ve SpO2 sensörleri bulunuyor. IP68 olarak derecelendirildiği için toza ve suya dayanıklı olduğu söyleniypr. Bununla birlikte, şimdi çok daha büyük bir bataryaya sahip (305 mAh) diyebiliriz.

realme1

Realme Watch 2, bağlantı için yerleşik Bluetooth 5.0 BLE’yi de beraberinde getiriyor ancak yalnızca Android 5.0 ve üstü ile uyumlu olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı saat piyasaya çıktığında iOS desteği kazandığını göreceğiz.

Realme Watch 2, 257,6 x 35,7 x 12,2 mm ölçülerinde ve egzersiz modları, otomatik adım sayacı, uyku izleme ve mesaj ve gelen arama bildirimleri gibi özelliklere sahip olacak. Ayrıca meditasyon modu, müzik ve kamera kontrolleri de içerecek.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakFcc

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here