Ana Sayfa Akıllı Telefon Realme X2 Pro Geliyor - İşte Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Realme X2 Pro Geliyor – İşte Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Realme'nin Snapdragon 855 Plus destekli ilk telefonu olan Realme X2 Pro'nun özellikleri netlik kazanmaya başlıyor...

-

Bu haftanın başlarında, Realme Çin Pazarlama Müdürü Xu Qi, Realme’nin yakında Snapdragon 855 Plus destekli ilk akıllı telefonunu piyasaya süreceğini doğruladı. Telefon, Realme X2 Pro olarak adlandırılacak. Akıllı telefonun bu ayın ortasına kadar Çin’de resmileşmesi bekleniyor.

Realme X2 Pro amiral gemisinin Avrupa pazarında da tanıtılması bekleniyor. Realme, Realme X2 Pro cep telefonu için “full speed flagship” etiketini kullanıyor. 2.96GHz sekiz çekirdekli işlemci olan Snapdragon 855 Plus amiral gemisi fiyat etiketine sahip olan ilk Realme telefonu olacak.

Akıllı telefon Samsung GW1 64 megapiksel birincil lens, 115 derecelik görüş alanına sahip ultra geniş açılı lens, telefoto lens ve derinlik efektleri için portre lensi sunan dörtlü kamera kurulumu ile donatıldı. Dörtlü kamera kurulumu 20x hibrit zoom sunacak.

Resmi sayfada, şirketin 4 Ekim’e kadar her gün telefonun farklı özelliklerini paylaşacağı belirtiliyor. Muhtemelen, daha sonra Realme X2 Pro’nun piyasaya çıkış tarihini onaylayacaktır.

Önceki raporlar, Realme X2 Pro’nun su damlası çentikli bir ekranla donatılacağını ve 90Hz yenileme hızını destekleyeceğini ortaya koydu. Ekran 1080×2400 piksel çözünürlük desteği taşıyacak ve yüksek boy oranı 20:9 olacak.

Bizi Youtube'ta takip et!

KaynakRealme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Xiaomi Mi 9T, MIUI 12 Güncellemesi Aldı

Daha önce sadece kapalı beta sürümünde mevcut olan Xioami'nin kullanıcı arayüzünün en yeni sürümü MIUI 12, şimdi bazı Mi 9T telefonlarına (Bazı ülkelerde Redmi...

2020’nin En İyi Android Televizyonları

İnternet, televizyonları akıllı hale getirmek de dahil olmak üzere birçok şeyi mümkün kıldı. Akıllı televizyonlar, sıradan dijital ve kablolu televizyonlara kıyasla çok...

En İyi Android Strateji Oyunları 2020

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara oyunlar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji oyunları bunu...

En İyi Savaş Oyunları 2020

Oyun severler ya da en iyi oyunlar neler gibi detayları öğrenmek isteyenler için en iyi 10 savaş oyunu haberimii okumaya devam edin.

2020’nin En İyi Bedava Android Yarış Oyunları

Yarış oyunları, hız tutkunları için vazgeçilmez. Hırsı ve kıyasıya rekabeti yansıtan oyunlar hayatımızda büyük bir yer sahibi. Bu yüzden 2020'nin en iyi...