Ana Sayfa Akıllı Telefon Realme X7, Canlı Canlı Görüntülendi!

Realme X7, Canlı Canlı Görüntülendi!

Realme X7, muhteşem bir tasarıma sahip. İste telefonun canlı görüntüleri!

0

Realme bir sonraki serisini 1 Eylül’de piyasaya sürecek. Sonunda telefonun ilk canlı fotoğraflarını aldık. İki üst düzey yönetici tarafından açıklanan telefonda, şirketin sloganı üstte yer alıyor. Realme X7, şüphesiz birkaç şeye dikkat çekecek olan düzgün bir üç renkli gradyan vaat ediyor.

Geçen yıldan beri Realme’nin sloganı “Sıçrayışa Cesaret Et” olmuştu ve şirket her zaman ürünlerini geliştirirken bu fikri uyguladığını söylüyor. Realme CMO’su Xu Qi Chase’in fotoğrafları, yaklaşan X7 akıllı telefonun nasıl görüneceğine dair bize bir bakış sergiliyor.

Tasarım Direktörü Xianghai Sire ise, modanın sadece bir trend olmadığını, aynı zamanda çok kültürlülüğü kucaklamanın ve Batı kültürüne sarılmanın bir yolu olduğunu söyledi.

Genç aktif insanlar Realme’nin ana kullanıcıları olarak, marka sloganını hayata empoze etmek istiyor. Çünkü “Her genç insan atlamaya, kendine meydan okumaya ve hak ettiklerini kazanmaya” çalışıyor. Hem de çok çalışıyor.

Sire, Realme X7’nin renginin 8 aylık geliştirme ve 400 saatlik renk provasının yanı sıra çoklu endüstriyel işlemlerden sonra elde edildiğini de ortaya koydu. “C Rengi” olarak çevrilen bu renk, daha uygun bir çeviri ile “Spektral Gradyan” olarak adlandırılıyor.

İnsanları tasarım konusunda oldukça ikna eden Realme X7 serisi, dörtlü kameraya ev sahipliği yapıyor. Bu kameraların, ikisinin portre ikisinin de makro kameralar olduğu öne sürülüyor. Bununla birlikte Realme X7 serisi, Realme X7 ve Realme X7 Pro olmak üzere iki telefondan oluşacak.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version