Ana Sayfa Oyun Red Dead Redemption 2 PC Versiyonu için Yeni Detaylar

Red Dead Redemption 2 PC Versiyonu için Yeni Detaylar

Red Dead Redemption 2 oyununun PC versiyonu karşımıza çıkabilir. Oyunun PC versiyonu için yeni iddialar gündemde. Peki, ne zaman çıkış yapılacak?

-

Dünyanın en ünlü oyunlarından biri olan Red Dead Redemption için oyunu bir seri haline getiren yeni oyun duyurulmuştu. Kısa süre önce yapılan duyuruyla beraber Red Dead Redemption 2 oyunu piyasaya sürüldü.

Yeni oyunun piyasaya sürülmesinin ardından da yeni bir tartışma ortaya çıktı. Bu kez oyunun PC versiyonunun gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. İlk olarak konsol versiyonlarının satışa çıktığı oyunun, PC için gelip gelmeyeceği soru işaretiydi. Şimdi ise bu sürüm için belli başlı bilgiler ortaya çıktı.

Red Dead Redemption 2 PC Sürümü

Aslında bu oyun için PC sürümü çok düşünülmüyor. Zaten ilk oyunda da konsollara özel bir seri sunulmuştu. Sadece konsollarda oynanan bir oyun olmasının yanında ikinci seri için PC sürümünün gelip gelmeyeceği de soru işareti olmuştu.

Firma tarafından herhangi bir PC sürümü duyurulmadı. Bunun yanında iddiaların da ardı arkası kesilmedi. Oyunun çıkışının üzerinden oldukça uzun bir süre geçmesine karşın Red Dead Redemption 2 PC sürümü için yeni ipuçları da ortaya çıkmış durumda.

Red Dead Redemption 2

Rock Star Games tarafından sunulan Social Club internet sitesi üzerinden ortaya çıkan bazı kaynak kodları, PC sürümü için önemli iddiaların gündeme gelmesine neden oldu. Bir geliştirici tarafından paylaşılan kodlar, PC ifadesinin öne çıkarıldığını gösteriyor.

Kodlar içerisinde yer alan PC ifadesinin Red Dead Redemption 2 oyunu için bu versiyonu işaret etmiş olması kesin değil. Firma henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmış değil. İddialara baktığımız zaman ise oyunun PC versiyonunun 2020 yılında geleceğini görüyoruz.

PC versiyonu için yeni bir iddia ortaya çıkacak olursa, sitemizden bu bilgileri paylaşacağız. Şimdilik paylaşılan detaylar bunlar ile sınırlı.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sanal Müze Nedir?

Dijital dönüşümün farklı sektör ve alanlara entegre olmasıyla karşımıza çıkan kavramlardan biri olan sanal müze, yollara düşmeden yeni yerler keşfetmeyi mümkün kılıyor.

Bugün Koronavirüse 1.016 Kişi Yakalandı, 1.334 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 11 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.016 kişinin COVID-19 testinin...

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...