Twitter kurulduğu günden beri Facebook kullanıcılarının ilgi odağı olmuştu ilk günlerinde profil açıp tweet’ler atabiliyorken sonraları sayfa oluşturma eklenti yazılımları oluşturuldu. Ünlü kişiler, gruplar, oyunlar, şirketler vb. gibi herkes Twitter’de sayfalarda açmaya başladı nitekim Türkiyenin başta gelen en büyük Hack gruplarından biri olan RedHack’ın Twitter hesabı askıya alınmış görünüyor.

RedHack’ın remsi Twitter hesabına @TheRedHack adresinden ulaşabiliyorduk ancak şimdi bu hesaba girdiğimizde karşımıza ”Bu hesap askıya alınmıştır” yazısı ekrana geliyor.

redhack

Bildiğiniz gibi Twitter kapandığı günden beri gündeme oturmuştu ancak açıldıktan sonra Twitter ağır bir dille uyarılıp artık TİB’in istediği tüm hesapları incelemeniz gerektiğiniz ve şiddet içeren tüm hesapları kapatmanız gerektiğini savunarak Twitter uyarılmıştı.

RedHack Tarafından Sözcü Gazetesi Hacklendi!

Bildiğiniz gibi RedHack’ın diğer resmi hesabı olan @RedHack_EN sayfasında “Dostlar @TheRedHack hesabı engellendi.Çözene kadar ortada dolaşan sahte hesaplara itibar etmeyin. Gelişmeleri bu hesaptan bildireceğiz.”

denildi ilerleyen günlerde nelerin olacağı belli değil bizde herşeyi zamana bırakıyoruz


1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here