Ana Sayfa Akıllı Telefon Redmi 64MP Kameralı Telefonunun Fotoğraf Örneğini Yayınladı!

Redmi 64MP Kameralı Telefonunun Fotoğraf Örneğini Yayınladı!

Redmi'den 64MP kameralı telefonun ilk fotoğraf örneğini paylaştı. İlk 64MP akıllı telefonu piyasaya sürecek savaşı kimin kazanacağını görmek ilginç olacak...

-

Redmi, dünyanın ilk 64MP kameralı akıllı telefonu olduğu söylenen 64MP kameralı akıllı telefonu için bir fotoğraf örneğini yayınladı. Şirket resmi akıllı telefon örneğini Weibo hesabında paylaştı. Ancak telefondan gelen orijinal bir örnek değil, fotoğraf kedinin gözünün tüm ayrıntılarını göstermek için bir kedinin resmini yakınlaştırıyor.

Görüntü dışında, duyuruda ortaya çıkan telefonla ilgili başka bir ayrıntı yoktur. Öte yandan Realme ve Samsung da 64MP kamerası bulunan akıllı telefon üzerinde çalışıyorlar. Realme’nin CEO’larından Madhav Sheth, geçen ay haziran ayında 64MP kameralı cep telefonunun detaylarını gösteren birkaç kamera örneği de paylaştı.

Redmi 64MP Kamera Telefonun Fotoğraf Örneğini Yayınladı!

Görünüşe göre en son yayınlanan görsel ile Xiaomi’nin alt markası Redmi, dünyanın ilk 64 MP kameralı cep telefonunu kısa süre sonra piyasaya sürecek. Birkaç haftadır bu yaklaşan 64MP Akıllı Telefon ile ilgili haberleri duyduk. MIUI kamera uygulaması içindeki 64MP UltraPixel modu ve 64MP çift kamera gibi modların Redmi’nin bu 64MP kameralı telefonda çalıştığını açıkça gösteriyor.

Kısa bir süre önce Redmi’nin Redmi K20 ve Redmi K20 Pro akıllı telefonlarını piyasaya sürdüğünü gördük. İlk 64MP akıllı telefonu piyasaya sürecek savaşı kimin kazanacağını görmek ilginç olacak.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Akıllı Telefonunuzu Korumak için Silmeniz Gereken Zararlı Uygulamalar

Google, telefonlardan hemen silinmesi gereken zararlı uygulamalar ile ilgili bir çalışma yaptı. Facebook bilgilerinizi toplayan tam 25 uygulama var!

Redmi K40, 2020 Yılının Dördüncü Çeyreğinde Piyasada!

Digital Chat Station'dan yeni bir Weibo yazısı, yaklaşmakta olan Redmi K40 serisinin 2020'nin dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülebileceğini açıkladı. Popüler K30 serisinin kardeşi,...

Amazfit Band 5’in Temel Özellikleri Ortaya Çıktı!

Huami bir süredir bir akıllı bant piyasaya sürmedi fakat yakında Amazfit Band 5 adı altında yeni bir akıllı bant piyasaya sürebilir.

Poco M2 Pro’nun Fiyat Aralığı Belli Oldu!

Poco Genel Müdürü C Manmohan, yakın zamanda YouTube kanalında bir Hint teknoloji blogu olan Mukul Sharma ile röportaj yaptı. Genel müdür röportajda...

Samsung Galaxy Z Fold 2 Görücüye Çıkmaya Hazırlanıyor

Samsung'un Ağustos ayında Galaxy Fold'un kardeşini piyasaya sürmesi bekleniyor. Bunun üzerine, katlanabilir akıllı telefon son birkaç aydan beri birçok kez söylentilere ve...