Ana Sayfa Akıllı Telefon Redmi K20 Pro Exclusive Edition Modeli Duyuruldu

Redmi K20 Pro Exclusive Edition Modeli Duyuruldu

Redmi K20 Pro Exclusive Edition güncel versiyonu tanıtıldı. Yeni model için merak edilen tüm detaylar.

-

Akıllı telefon dünyasının yeni oyuncularından biri olarak karşımıza çıkmaya başlayan Redmi, kısa süre önce yeni akıllı telefonları için bir güncelleme yapılacağını açıklamıştı. Telefonların Redmi K20 Pro Exclusive Edition modeliyle yenileneceği açıklanmıştı.

Amiral gemisi modelleri arasında iddialı akıllı telefonlardan biri olması beklenen Redmi K20 Pro Exclusive Edition modelinin tanıtımı yapıldı. Merakla beklenen değişiklikler için de soru işaretleri ortadan kalkmış oldu. Hemen yeni modelin nasıl bir değişiklikle beraber geldiği konusunda bilgiler berelim.

Redmi K20 Pro Exclusive Edition Neler Sunuyor?

Tasarım, teknik özellikler olarak yeni modeli sınıflandırmak çok doğru olmayacak. Öyle ki bu modelde sanıldığı kadar önemli değişiklikler söz konusu değil. Tasarım kısmı sabit kalmış durumda. Yine ön kısımda oldukça geniş bir ekran var. Bunu sağlayan açılır kapanır kamera sistemi de bir hayli ne çıkıyor. Ayrıca arka kısımda da üst üste sıralı kameralar kullanıldığını görüyoruz. Kısacası ana tasarım değiştirilmemiş durumda.

Telefonların genel tasarımının değiştirilmemesine karşın, bu modelin içerisinde yer alan işlemci değiştirildi. Yeni akıllı telefonların Snapdragon 855+ işlemcilerine sahip olduğu açıklandı. Ana modelde Snapdragon 855 işlemcileri bulunuyordu.

Redmi K20 Pro Exclusive Edition

Fakat Redmi K20 Pro Exclusive Edition akıllı telefonlarında yenilenmiş olan işlemci modellerinde yer verildi. Güncellenmiş olan işlemciler haliyle biraz daha yüksek bir hız sunuyor.

Bu modelde 2.86 GHz seviyesine kadar saat hızı sunulabiliyor. Bunun dışında RAM kısmında da yine iki farklı seçenek var. İlk modelde 6 GB RAM kullanılıyor. Seçim yapabileceğiniz ikinci model içerisinde ise 8 GB RAM miktarına yer verildiğini görüyoruz.

Her iki RAM miktarında da depolama alanları değişiklik gösteriyor. 64 GB,128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleri var. Telefonların kamera kısmında ise 48 MP + 8 MP + 13 MP değerinde üçlü arka kamerası ile gelen akıllı telefon ön kısımda ise 20 MP değerinde tek bir kameraya yer veriyor.

Henüz fiyatlar için bir açıklama yapılmadığını da ekleyelim. Eylül sonuna kadar telefonların satışa çıkması bekleniyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Xiaomi Mi 9T, MIUI 12 Güncellemesi Aldı

Daha önce sadece kapalı beta sürümünde mevcut olan Xioami'nin kullanıcı arayüzünün en yeni sürümü MIUI 12, şimdi bazı Mi 9T telefonlarına (Bazı ülkelerde Redmi...

2020’nin En İyi Android Televizyonları

İnternet, televizyonları akıllı hale getirmek de dahil olmak üzere birçok şeyi mümkün kıldı. Akıllı televizyonlar, sıradan dijital ve kablolu televizyonlara kıyasla çok...

En İyi Android Strateji Oyunları 2020

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara oyunlar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji oyunları bunu...

En İyi Savaş Oyunları 2020

Oyun severler ya da en iyi oyunlar neler gibi detayları öğrenmek isteyenler için en iyi 10 savaş oyunu haberimii okumaya devam edin.

2020’nin En İyi Bedava Android Yarış Oyunları

Yarış oyunları, hız tutkunları için vazgeçilmez. Hırsı ve kıyasıya rekabeti yansıtan oyunlar hayatımızda büyük bir yer sahibi. Bu yüzden 2020'nin en iyi...