Abone Ol
Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Redmi Snapdragon 855 Canlı Canlı Görüntülendi!

Redmi Snapdragon 855 Canlı Canlı Görüntülendi!

Redmi'nin en yeni amiral gemisi, merkezi açılır selfie kamerası tasarımını kısmen değiştirerek, kamerayı sola kaydırıyor...

-

Şimdiye kadar Redmi‘nin amiral gemisi telefonu hakkında çok şey konuşuldu. Söylentiler Redmi Snapdragon 855 modelinin 14 Mayıs’ta Çin’de tanıtılacağını bile öne sürüyor. Piyasaya sürülmeden önce telefon, telefon hakkında bazı özellikler sızdırılmaya devam ediyor.

Bugün de telefonun açılır kamera mekanizmasını gösteren bir videoda sızdırılmış durumda. Slashleaks tarafından sızan bir video, Redmi telefonunun Vivo, Oppo veya yaklaşmakta olan OnePlus 7 Pro‘dan farklı olarak açılır selfie kamerasının sol tarafta yer alacağını gösteriyor.

Videoya ek olarak Redmi GM Lu Weibing, Redmi amiral gemisi ile ilgili bazı önemli bilgileri de ortaya koydu. Weibing, Redmi Snapdragon 855 cep telefonunun 3.5 mm kulaklık girişi ve NFC desteği ile geleceğini doğrulamıştı. Akıllı telefonun arka panelde üç kamerayla birlikte gelmesi bekleniyor.

Ayrıca Redmi Snapdragon 855 ‘in arka panelde ultra geniş açılı bir kamerayla geleceğini de ortaya koydu. Hatta bunu da birkaç gün önce Weibing, ultara geniş açılı bir fotoğraf paylaşarak kamerayı doğruladı.

Beklenen 14 Mayıs lansmanı öncesinde Redmi Snapdragon 855’in neredeyse bütün teknik özellikleri sızdırıldı. Redmi amiral gemisinin ön tarafında açılan bir selfie kamerasıyla geldiği söyleniyor, bu da telefonda hiçbir çentik olmayacağı ve bu yüzden en boy oranının Xiaomi’deki diğer amiral gemilerinden çok daha yüksek olacağı anlamına geliyor.

Teknik özelliklere gelince, Redmi amiral gemisi 2340 x 1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip 6,3 inç ekran ile geliyor. Telefonun 8GB RAM ve 256GB dahili depolama birimiyle eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 855 yonga seti ile desteklenmesi bekleniyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Google Pixel 5 5G ve Pixel 4A 5G Göründü

Google, Pixel 4a'yı tanıttı ve bize Pixel 5 5G ve Pixel 4a 5G'yi hakkında bilgi verdi. Pixel 4a duyurusunun...

iPhone 12 Serisi, Tedarik Sorunları Nedeniyle İki Aşamada Dağıtılacak!

Apple'ın tedarik zinciri sorunları ve bu yılki iPhone'ların piyasaya sürülmesini nasıl etkileyebileceğini ilk kez duymuyoruz. Aslında, geçen hafta Apple'ın kendisi, akıllı telefonlarının...

Google Pixel 4a Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Google, daha alınabilir bir fiyatla yeni akıllı telefon tanıtacağını duyurmuş ve aylardır geliştirme aşamasında olduklarını belirtmişti. Bu süreçte Google Pixel 4a için...

Nokia C3 Geekbench’te Göründü

Birkaç gün önce, Geekbench üzerinde bilinmeyen bir Nokia cihazı görüldü, şimdi Nokia C3 olduğunu biliyoruz, çünkü artık elimizde benchmark veritabanında adı onaylayan...

Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram dondurma, güzel bir ayrıcalık. Ayrıcalık demek ilk etapta size farklı gelebilir. Ama işin aslı tam olarak bu. Bunu eskiye dönerek açıklayacağım.