Ana SayfaAkıllı TelefonRedmi Yeni Oyuncu Odaklı Bir Telefon İle Gelebilir!

Redmi Yeni Oyuncu Odaklı Bir Telefon İle Gelebilir!

Redmi şu sıralar yeni oyuncu odaklı bir akıllı telefon üzerinde çalışmaya başlamış durumda. İşte yeni modelin detayları..

-

Xiaomi‘nin alt markası olarak akıllı telefon pazarında modeller sunmaya devam eden Redmi‘nin şu sıralar yeni bir oyuncu odaklı akıllı telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Bilindiği üzere Redmi‘nin Genel Müdürü geçtiğimiz aylarda yeni bir oyuncu odaklı akıllı telefon çıkarabileceklerini söylemişti ancak bugüne kadar herhangi bir sızıntı ortaya çıkmamıştı. Bugün ise bu yeni oyuncu odaklı akıllı telefonun Weibo üzerinden birkaç ayrıntısı paylaşıldı.

redmi note

Yeni telefonun henüz ismi bilinmiyor ancak cihazın ön tarafında OLED bir panel ve delikli çentik tasarımı bulunacak. Bununla birlikte panel Samsung’un E4’üne ait olacak. Ayrıca cihazın içerisinde MediaTek‘in Dimensity 1200 yonga seti ve 65 W hızlı şarj destekli 5.000 mAh batarya kapasitesi yer alacak.

30 dakika da sıfırdan % 100′e şarj olabilen cihazın, oyuncu odaklı olması donanımının yüksek olacağı anlamına geliyor. Şuan için cihaz hakkında daha fazla bir bilgi paylaşılmış durumda değil ancak bazı söylentilere göre telefonun fiyatının 300-380 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor. Eğer fiyat bu aralıkta olursa yeni model, piyasadaki en ucuz oyuncu odaklı akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here