05-07-2014
6
0

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik kurumu tarafından resmi olarak kullanıcılara sunulan Hastaneni Seç uygulaması bugün Windows Phone platformu için yayınlandı.

Teknoloji günlük hayatıma oldukça yakından etki ediyor, randevu sistemlerinin online olarak yapılması ve hastanelerde sıra beklenmemesi gibi birçok yeniliği yanında getiren teknoloji uygulama olarak veya online kullanıcıların hastane ücretlerine kadar öğrenmesine olanak tanıyor.

Hastaneni Seç uygulamasının amacı kullanıcıların bulundukları il, ilçe içerisinde bulunan özel veya devlet hastanelerini görebilme, hasta yatak sayısını öğrenebilme, doktor bilgisi sorgulayabilme, örneğin bir doktorun kaç yılında doğduğunu, o hastanede kaç yılında işe başladığını, hangi uyruktan olduğunu rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz.

Henüz sistem şuan için gelişmiş değil, örneğin doktorların çalışma saatleri vs boş bırakılmış ancak yakın zamanda ilerleme gösterecektir diye tahmin ediyoruz.

[button text=”SGK uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz” url=”http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/hastaneni-se%C3%A7/578231a3-4364-42e5-b3c6-06ab19ccb30f” size=”large” type=”primary” icon=”download-alt” iconcolor=”white” target=”_blank”]

Etiketler

Lütfen Bir Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*