retrica

Sürekli olarak fotoğraf çekilmeyi seven kullanıcılar selfie akımıyla beraber artmış yeni uygulamalara ihtiyaç duymaya başlamış durumda.

Genişleyen açı ile daha net ve daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilen ön kameralar ile artık arka kameralar neredeyse unutulmuş tüm fotoğraflar selfie akımına uygun çekilmeye başlamış durumda.

Selfie akımına katılmak isteyen milyarlarca kullanıcı için bugün popüler fotoğraf çekme uygulaması Retrica uygulamasını inceleyeceğiz.

İlk olarak uygulama fotoğraf çekme konusunda fazla başarılı diyemeyiz, kullanıcıların sadece Retrica simgesi gözüksün diye fotoğraf çektikleri ancak bunu inkar ettikleri uygulamanın kamera konusunda başarısı tartışılır diyebiliriz.

İncelemelerimiz sırasında uygulamayı oldukça fazla kurcaladık ve telefonumuzun daha doğrusu telefonlarımızın ön kamerasının normal kamera uygulamasıyla daha iyi fotoğraflar çektiğini anladık. Retrica uygulamasının içerisinde bulunan Retrica logosu dikkatleri üzerine çekse de bir daha o anı yaşamayacak olanların Retrica uygulaması yerine telefonlarımızın kendi kamera uygulamasıyla fotoğraf çekmesini öneririz.

İçerik Derecelendirmesi

Uygulama herkes tarafından kullanılabilir. Fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here