Asus

ASUS, 1989 yılında Tayvan'da kurulan bir bilgisayar donanım ve elektronik şirketidir. ASUS, dünyanın en büyük bilgisayar donanımı şirketlerinden biridir. Ürünleri masaüstü bilgisayarlar, PC çevre birimleri, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve hibrit cihazlar içerir ve akıllı saatlerdir. Şirket, Intel ve Qualcomm işlemciler tarafından desteklenen Android akıllı saatler de üretiyor.

Asus'un en yeni akıllı saati Asus Zenwatch 3. Yeni çıkan akıllı saatin fiyatı yaklaşık 2.000 TL. Zenwatch 3'ün 400 x 400 piksel çözünürlüğe sahip 1.39 inç dokunmatik ekranı bulunuyor.

ASUS ZenWatch 3, lüks, detay odaklı tasarım ve malzemelerden yapılışı ile kaliteli saatçilik geleneğini takip ediyor. Hayatınızı kolaylaştıran zengin özellikler ve kendi mükemmel saatinizi yaratabilmeniz için özelleştirilebilir bir tasarım sunar.

Yenilikçi hızlı şarj teknolojisi, ASUS ZenWatch 3'ü bileğinizde daha uzun süre tutar, böylece her gün şarja takmak zorunda kalmadan kafanız rahat bi şekilde kullanım yapabilirsiniz. ASUS ZenWatch 3, mücevher kalitesinde 316L paslanmaz çelikten titizlikle tasarlandı, bu da sadece inanılmaz görünmekle kalmayıp aynı zamanda harika hissettiren lüks bir aksesuar. Bu premium, soğuk dövme çelik, ASUS ZenWatch 3'ün günlük aşınma zorluklarına dayanmasını sağlamak için geleneksel çelikten % 82 daha güçlüdür.

Gunmetal, Gümüş ve Roze Altın olmak üzere üç renk seçeneğiyle yüksek kaliteli paslanmaz çelikten özenle üretilmiştir. ASUS ZenWatch 3, altı özel tasarım teması ve kişisel tarzınıza uygun bir saat oluşturmanıza olanak tanıyan 50'den fazla özel saat yüzü ile birlikte geliyor. Ayrıca, size mükemmel şekilde uyarlanmış stil ve işlevlerle kendi saat yüzünüzü oluşturabilirsiniz.