sahibinden kaçan köpek

Sahibinden kaçan köpek kuzuyu uçurumdan attı. İngiltere’de sahibinden kaçan bir köpek, insanların gözleri önünde minik bir kuzuyu uçurumdan yuvarladı.

Sahibinden kaçan köpek kuzuyu uçurumdan attı. İngiltere’de sahibinden kaçan bir köpek, insanların gözleri önünde minik bir kuzuyu uçurumdan yuvarladı.

Sahibinin elinden kaçan bir köpek, insanların gözleri önünde minik bir kuzuyu uçurumdan yuvarladı. İngiltere’nin East Sussex bölgesine bağlı Seaford kasabasında yaşanan trajik olayda, denetimsiz köpek, kuzuyu uçuruma doğru itti. Köpekten kurtulmaya çalışan kuzu, can havliyle uçuruma doğru ilerledi ve kayalıklardan yuvarlanarak feci şekilde can verdi.
sahibinin-elinden-kacan-kopek-kuzuyu-ucurumdan-7443234_9992_m
DİĞER KUZULARA YÖNELDİ

Köpek, izleyenlerin korku dolu bakışları arasında bir kurbanını öldürdükten sonra diğer kuzuya odaklandı. Fakat saldırgan köpeğin dikkatini dağıtmayı başaran diğer kuzu kaçarak canını kurtardı.Diğer kuzunun kaçmasıyla köpeğin yanına gelen sahibi, köpeğine tekrar tasmasını taktı ve gözden kayboldu.

sahibinden kaçan köpek2

FOTOĞRAFÇI ŞOKE OLDU

Yaşananları görüntüleyen fotoğrafçı Eddie Nolan ise olayın şoke edici olduğunu belirterek, herkesin şaşkınlıkla izlediğini ve ölen kuzunun ardından diğerine saldırmaya hazırlanan köpeğin sahibinin bağırmasıyla durduğunu söyledi.

sahibinden kaçan köpek3

Kaynak : http://www.haberler.com/sahibinden-kacan-kopek-kuzuyu-ucurumdan-atti-7443516-haberi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here