Ana SayfaMobil UygulamalarSamsung Experience Başlatıcısının Görüntüleri Sızdı

Samsung Experience Başlatıcısının Görüntüleri Sızdı

-

Samsung‘un yaklaşmakta olan amiral gemileri olan Galaxy S8 ve S8+, muhtemelen yılın en çok beklenen telefonları ve şirket, birkaç ay boyunca olanlardan sonra bir açıklama yapmak istiyor olabilir. 29 Mart gösterimi için hazırlanan telefonlar sızıntılardan dolayı görünümleri, özellikleri ve fiyatlandırmaları ile söz konusu çıkış tarihleri ​​bu noktada herkesin fikir sahibi olduğu konular. Şimdi, cihazlarda bulunacak olan “Samsung Experience” başlatıcısı da ortaya çıktı.

samsung experience

Görüntülerin, şirketin Smart Switch uygulamasının APK’sında bulunduğu bildirildi. Resimlerin gerçek olup olmadığı kuşkusuz, belli değil. Bununla birlikte, şirketin burada ne yapmaya çalıştıklarına dair çok keskin bir bakış açısı sunmakta. Yuvarlak simgeler ve daha temiz bir arayüz, saf Android tecrübesine daha yakın hareket etme girişiminin bir göstergesi. Bu değişim ile şirket, önceki başlatıcısı TouchWiz’de aşırı derecede kıvrılmış olması nedeniyle için aldığı eleştirilerden uzaklaşmaya çalışıyor.

Android Nougat 7.0 üzerinde çalışan başlatıcıyla birlikte gönderilmesi beklenen cihazlarda ayrıca Samsung’un geçen ay açıkladığı yeni donanım düğmeleri yer alacak. Büyük kardeşiyle birlikte Samsung Galaxy S8‘in 21 Nisan’da piyasaya çıkması bekleniyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here